Forum

Dışarıya atılan mai...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dışarıya atılan maillerde ünvanlar gözükmesin;

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
340 Görüntüleme
(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Win2003 R2 & Exchange 2003 sp2 li bir ortamda dışarıya atılan maillerde active directory de yazdığımız ünvanların gözükmesini istemiyorum. Sadece şirket içinde gözüksün. Bunu bir yolu var dmırı acaba?

Tşkler İyi Çalışmalar...

Gönderildi : 05/06/2012 18:27

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

dışarıya mail atarken imza basan bir uygulamanız mı var?

standart exchange 2003 yapısında zaten bunu basmaz. siz bunu yapacak bir uygulama yada yapı hazırladıysanız ancak basar.

Exchange 2003 üzerinde bildiğim kadarıyla inside - outside ayrımını kural ile yapamıyoruz. 

Gönderildi : 05/06/2012 18:44

(@ozansimsek)
Prominent Member
Konu başlatıcı

merhabalar

dışarıya mail atarken imza basan bir uygulamanız mı var?

standart exchange 2003 yapısında zaten bunu basmaz. siz bunu yapacak bir uygulama yada yapı hazırladıysanız ancak basar.

Exchange 2003 üzerinde bildiğim kadarıyla inside - outside ayrımını kural ile yapamıyoruz. 

Mümin Hocam, imza ile sıkıntım yok. Mesela Ozan ŞİMŞEK (Genel Müdür) yazıyor gmail e vs attığımda dışarıya giderken ünvanı göstermesin istiyorum. Başka şirketlerden gelen maillerde ünvanlar gözükmüyor çünkü... Ama imzalar gözükebilir.

Gönderildi : 05/06/2012 18:50

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

outlook hesap ayarlarında ismin yanına ekli mi peki bu ünvanlar? Display name kısmında ekli ise onu düzenlemen gerekiyor.

Gönderildi : 05/06/2012 18:52

(@ozansimsek)
Prominent Member
Konu başlatıcı

outlook hesap ayarlarında ismin yanına ekli mi peki bu ünvanlar? Display name kısmında ekli ise onu düzenlemen gerekiyor.

Evet hocam orada ekli fakat oradan kaldırırsam şirket içinde de ünvanlar kaybolur. Ve ya oradan kaldırıp şirket içinde başka bir yerden ünvanları gösterme şansım var mıdır?

Gönderildi : 05/06/2012 18:58

Paylaş: