Forum

Exchange 2010 Black...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2010 Blackberry Bağlantı sorunu

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
345 Görüntüleme
(@ArmaganBONCUKCU)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Sistemimizde Exc 2010 kurulu. Bağlantı olarak outlook anywhere kullanıyoruz. Owa ve outlook tarafında herhangi problem yok.

Sıkıntımız Blackberry kullanıcılarımıza IMAP olarak kurduğumuzda mailler çift düşüyor. Pop3 olarak değiştirdim aynı sorun devam etmek. Exchange kurulumu yapmaya çalıştığımda (E-posta hesabı doğrulanırken bir hata ortaya çıktı. Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tekrar denleyin.) hatasını alıyorum. Servis olarak BİS kullanıyoruz. İphone ve Android tarafında kullanıcılara Exchange kurulumu yapabiliyorum. Blackberry'de neden olmamasına ve maillerin IMAP veya POP3 olarak kurduğumuz çift düşmesine bir yorum getirmedim.

İlginize teşekkür ederim.

Gönderildi : 28/05/2012 15:26

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

bence Turkcell ile bir görüşün. 

Gönderildi : 28/05/2012 19:12

(@ArmaganBONCUKCU)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba

bence Turkcell ile bir görüşün. 

Selamlar,

Turkcell ile görüştüm. Hesabı birden fazla kez tekrardan silip oluşturdular. Maalesef biz çözüm elde edemedik. 

Gönderildi : 28/05/2012 20:15

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Pop3 Kurulum esnasında TLS secerek deneyebilir misiniz ?

Aynı sorunu Vodafone da yaşadım. tüm bilgileri verdim vodafone onlar kendileri hallettiler.

Türkcell'e yüklenin derim. 

Gönderildi : 28/05/2012 20:18

(@muratusen)
Gönderiler: 248
Reputable Member

Merhaba Arkadaşlar,

Sistemimizde Exc 2010 kurulu. Bağlantı olarak outlook anywhere kullanıyoruz. Owa ve outlook tarafında herhangi problem yok.

Sıkıntımız Blackberry kullanıcılarımıza IMAP olarak kurduğumuzda mailler çift düşüyor. Pop3 olarak değiştirdim aynı sorun devam etmek. Exchange kurulumu yapmaya çalıştığımda (E-posta hesabı doğrulanırken bir hata ortaya çıktı. Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tekrar denleyin.) hatasını alıyorum. Servis olarak BİS kullanıyoruz. İphone ve Android tarafında kullanıcılara Exchange kurulumu yapabiliyorum. Blackberry'de neden olmamasına ve maillerin IMAP veya POP3 olarak kurduğumuz çift düşmesine bir yorum getirmedim.

İlginize teşekkür ederim.

Merhaba,

http://www.blackberry.com/btsc/KB13528 bağlantısındaki makalede bulunan adımları kontrol edebilir misiniz? 

Bunlara rağmen sorun devam ediyorsa BIS account'unuzu farklı bir cihaza switch edin, devam ederse 0532 757 57 57 yi arayarak sorunu bildirin, RIM'e yazabilirler. 

Saygılar.. 

Gönderildi : 28/05/2012 22:50

Paylaş: