MS Exchange 2003 ow...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

MS Exchange 2003 owa extrernal link redir.asp  

serkanertunc
(@serkanertunc)
Üye

Merhaba, 

MS Exchange Server 2003 kullanıcısıyım ve local de kullanıcılara OWA kullandırtıyorum. Son 1 haftadır karşılaştığım ve yapmış olduğum değişiklikler sonucunda neticeye ulaşamadığım bir problemimiz var. MS Exchange Server 2003 OWA  kullanıcı hesaplarına gelen maillerdeki URL ler açılmıyor. E-Mail hesaplarındaki gelen kutusundaki pencere veya linkler tıklanıldığında yeni pencere açılıyor ve açılması gereken link in başına otomatik olarak  http://exchange/exchweb/bin/redir.asp  geliyor. ISS üzerinden Web Sites/Default Web Site/ExchWeb   properties Directory Security altında Authentication and access control  /edit  altında Enable anonymous access i seçip Server Kullanıcı adı ve şifreyi tekrar girdim ve ISS servislerini restart ettim birçok kez fakat sorun halen devam ediyor ve linkler açılmıyor. Çözümpark formları inceledim fakat daha önce karşılaşan yok sanırım.

 Sorunu nasıl giderebilirim!..

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 09/02/2012 16:58
Selahattin SADOGLU
(@SelahattinSADOGLU)
Üye

Merhaba,

IIS altında aşağıdaki linkte anlatılanları uygulayıp tekrar bakınız.

http://support.microsoft.com/kb/817312

Saygılar,

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/02/2012 20:14
serkanertunc
(@serkanertunc)
Üye

Aynı işlemleri bende technet ve MS sitesinde bulup yaptım ama bir değişiklik olmadı malesef. İlginizden dolayı teşekkürler 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 10/02/2012 10:54
serkanertunc
(@serkanertunc)
Üye

Arkadaşlar 
http://exchange/exchweb/bin/redir.asp sorunu  ile karşılaşan veya sorunu nasıl giderebileceğim ile ilgili bana yardımcı olabilecek  biri yok mu ?

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 13/02/2012 10:31
Paylaş: