Forum

grup maillerinde g&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

grup maillerinde gönderen grubun içerisindeyse mail gönderene gitmesin

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
848 Görüntüleme
(@mustafaulgen)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar,

[email protected] mail grubuna mail atıyorum. mail grubunda tanımlı olan kullanıcılardan bir taneside benim. maili zaten ben attığım için gönderdiğim mailin kendime gelmesini istemiyorum. outlook veya exchange üzerinde böyle bir ayar yapılması mümkünmüdür acaba.

teşekkürler

Gönderildi : 01/02/2012 12:38

(@BarisKayaturk)
Gönderiler: 48
Trusted Member

Rule ile yapabilirsin. [email protected]'den gelen maili otomatik olarak sil şeklinde..

Gönderildi : 01/02/2012 13:00

(@mehmetyayla)
Gönderiler: 550
Honorable Member

merhabalar,

[email protected] mail grubuna mail atıyorum. mail grubunda tanımlı olan kullanıcılardan bir taneside benim. maili zaten ben attığım için gönderdiğim mailin kendime gelmesini istemiyorum. outlook veya exchange üzerinde böyle bir ayar yapılması mümkünmüdür acaba.

teşekkürler

Böyle bir ayar bildiğim kadarıyla yok. 

(@BarisKayaturk)
Trusted Member

Rule ile yapabilirsin. göndericisi kendin olduğun ve to kısmında [email protected]'den gelen maili otomatik olarak sil şeklinde..

(@BarisKayaturk)
Trusted Member

Rule ile yapabilirsin. [email protected]'den gelen maili otomatik olarak sil şeklinde..

tabiki sender kısmına kendi adresinizi de kriter olarak girmeniz gerekiyor. 

Gönderildi : 01/02/2012 13:05

(@mustafaulgen)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

aslında konu söyle. bir mail grubum var ve ben onun üyesiyim örnegin : [email protected] ben kendi yahsi mail adresimden [email protected] a mail atıyorum. mail attığım grubun içerinde bende ekliyim zaten. ama grubun içerisinde ekli olduğum için mail otomatikmen banada geliyor. bunu engellemek asıl hedefim. böle birşey yapılabilmektemi.

Gönderildi : 01/02/2012 13:29

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Exchange kullanıyorsanız grubun içindeyseniz, içindekilere mail düşüyor bunu engelleme yok malesef.

Gönderildi : 03/02/2012 19:35

Paylaş: