exchange service pa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange service pack2  

Anonim

Merhaba

exchange 2010 service pacik 2 yükleyen oldumu güvenilirmi 

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 06/12/2011 19:48
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba

Biraz bekleyin lütfen.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/12/2011 19:59
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="sistem2010"]

Merhaba

exchange 2010 service pacik 2 yükleyen oldumu güvenilirmi 

[/quote]

Lab Ortamında Kullandığım Domain'e Yükseltme Yaptım Bir Kaç Gün Beklemek İyi Olur Şu An Herhangi Bir Sorun Yok Ama Konuşmak İçin Çok Erken Olur. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/12/2011 20:57
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

merhabalar

bir arkadaşımdan az önce bir exchange sorunu ile ilgili telefon geldi. SP2 yi geçtikten sonra EMS ortadan kaybolmuş, OWA patlamış vs...

beklemekte fayda var derim bende.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/12/2011 23:01
Hüseyin Sevin
(@huseyinsevin)
Üye

EMC de bende de sıkıntı çıktı fakat ortadan kaybolmadı, onun dışında pek bir sıkıntı yok. EMC ise yine çalışmakta. Sadece bazen kapatırken hata veriyor ve takılıyor. Ciddi bir sorun ise şuan itibariyle bende bulunmamakta. Yarın bir firmada daha yükseltme yapacaktım fakat yinede biraz beklesem diye düşünmeye başladım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/12/2011 01:34
 Anonim

Merhaba

Galiba beklemeliyim 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 07/12/2011 12:28
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="sistem2010"]

Merhaba

Galiba beklemeliyim 

[/quote]

Şöyle 15-20 Gün Daha Beklemekte Fayda Olur Şu An Bende Herhangi Bir Sıkıntı Yok Ama Bir Kaç Arkadaşım Aradı. Anti-Spam Olarak 3. Part Yazılım Kullananlarda Genel Manada Sıkıntı Oldu. Özellikle Eset Tarafında. Ben Forefront Kullandığım İçin Herhangi Bir Sorun Yada Hata Düşmedi .

Bir Haftaya Kadar Muhakak Sorunlar Ve Çözümleri Sebepleriyle Birlikte Burdan Arkadaşlarımıza Bilgilendirmeler Yaparız Elimizden Geldiğince. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/12/2011 12:32
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

bende indirdim ama kurmaya cesaret edemedim henuz

feedbackleri arastiriyordum 

bilgilendirmeler icin tesekkurler 

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2011 16:09
oldmember
(@yavuzfilizlibay)
Üye

son günlerde kuran oldumu, bende indiriyorum, sp1 i de kuramamıştım hata vermişti, sp2 ye cesaret edemiyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/12/2011 18:08
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="Yavuz Filizlibay"]son günlerde kuran oldumu, bende indiriyorum, sp1 i de kuramamıştım hata vermişti, sp2 ye cesaret edemiyorum
[/quote]

Ben Kurdum 3 Firmamın Geçişini Yaptım Ama Dediğim Gibi Eğer Kaspersky Veya Nod32 Kullanıyorlarsak Spam Filter Olarak Kaldırıp Öyle Yükseltme Yapınız Sonra Tekrar Kurunuz tabi Herşeyden Önce Backup Alınız Yoksa Hayal Edemeyeceğimiz Şeyler Olabilir :)))) 

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/12/2011 12:48
oldmember
(@yavuzfilizlibay)
Üye

[quote user="Serkan Taş"]

[quote user="Yavuz Filizlibay"]son günlerde kuran oldumu, bende indiriyorum, sp1 i de kuramamıştım hata vermişti, sp2 ye cesaret edemiyorum
[/quote]

Ben Kurdum 3 Firmamın Geçişini Yaptım Ama Dediğim Gibi Eğer Kaspersky Veya Nod32 Kullanıyorlarsak Spam Filter Olarak Kaldırıp Öyle Yükseltme Yapınız Sonra Tekrar Kurunuz tabi Herşeyden Önce Backup Alınız Yoksa Hayal Edemeyeceğimiz Şeyler Olabilir :)))) 

[/quote]

mcafee var bizde, mcafee olan bir sistemde deneyebildiniz mi

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/12/2011 16:20
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

Geçiş için daha erken olduğunu düşünüyorum.

Ben test ortamında UR6 ve SP2 kurdum. Yaklaşık 1 haftadır sıkıntısız çalışıyor. OMA üzelliğide güzel..

Acele etmeyin derim sonra üzülürüz 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/12/2011 17:24
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="Yavuz Filizlibay"][quote user="Serkan Taş"]

[/quote]

[/quote]

mcafee var bizde, mcafee olan bir sistemde deneyebildiniz mi

[/quote]

Yok hocam Eset Ve Kaspersky Tarafında Denedim Ama Mcafee Tarafında Denemem Olmadı . Risk Almayın Derim Eğer Patlarsa Üzülürüz... 

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/12/2011 18:00
Paylaş: