Forum

exchange service pa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange service pack2

11 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
314 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

exchange 2010 service pacik 2 yükleyen oldumu güvenilirmi 

Gönderildi : 06/12/2011 20:48

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Biraz bekleyin lütfen.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/12/2011 20:59

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Merhaba

exchange 2010 service pacik 2 yükleyen oldumu güvenilirmi 

Lab Ortamında Kullandığım Domain'e Yükseltme Yaptım Bir Kaç Gün Beklemek İyi Olur Şu An Herhangi Bir Sorun Yok Ama Konuşmak İçin Çok Erken Olur. 

Gönderildi : 06/12/2011 21:57

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

bir arkadaşımdan az önce bir exchange sorunu ile ilgili telefon geldi. SP2 yi geçtikten sonra EMS ortadan kaybolmuş, OWA patlamış vs...

beklemekte fayda var derim bende.

Gönderildi : 07/12/2011 00:01

(@huseyinsevin)
Gönderiler: 821
Prominent Member

EMC de bende de sıkıntı çıktı fakat ortadan kaybolmadı, onun dışında pek bir sıkıntı yok. EMC ise yine çalışmakta. Sadece bazen kapatırken hata veriyor ve takılıyor. Ciddi bir sorun ise şuan itibariyle bende bulunmamakta. Yarın bir firmada daha yükseltme yapacaktım fakat yinede biraz beklesem diye düşünmeye başladım.

Gönderildi : 07/12/2011 02:34

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

Galiba beklemeliyim 

Gönderildi : 07/12/2011 13:28

(@serkantas)
Prominent Member

Merhaba

Galiba beklemeliyim 

Şöyle 15-20 Gün Daha Beklemekte Fayda Olur Şu An Bende Herhangi Bir Sıkıntı Yok Ama Bir Kaç Arkadaşım Aradı. Anti-Spam Olarak 3. Part Yazılım Kullananlarda Genel Manada Sıkıntı Oldu. Özellikle Eset Tarafında. Ben Forefront Kullandığım İçin Herhangi Bir Sorun Yada Hata Düşmedi .

Bir Haftaya Kadar Muhakak Sorunlar Ve Çözümleri Sebepleriyle Birlikte Burdan Arkadaşlarımıza Bilgilendirmeler Yaparız Elimizden Geldiğince. 

Gönderildi : 07/12/2011 13:32

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

bende indirdim ama kurmaya cesaret edemedim henuz

feedbackleri arastiriyordum 

bilgilendirmeler icin tesekkurler 

Gönderildi : 09/12/2011 17:09

(@serkantas)
Prominent Member

son günlerde kuran oldumu, bende indiriyorum, sp1 i de kuramamıştım hata vermişti, sp2 ye cesaret edemiyorum

Ben Kurdum 3 Firmamın Geçişini Yaptım Ama Dediğim Gibi Eğer Kaspersky Veya Nod32 Kullanıyorlarsak Spam Filter Olarak Kaldırıp Öyle Yükseltme Yapınız Sonra Tekrar Kurunuz tabi Herşeyden Önce Backup Alınız Yoksa Hayal Edemeyeceğimiz Şeyler Olabilir :)))) 

Gönderildi : 16/12/2011 13:48

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Geçiş için daha erken olduğunu düşünüyorum.

Ben test ortamında UR6 ve SP2 kurdum. Yaklaşık 1 haftadır sıkıntısız çalışıyor. OMA üzelliğide güzel..

Acele etmeyin derim sonra üzülürüz 🙂

Gönderildi : 16/12/2011 18:24

(@serkantas)
Prominent Member

son günlerde kuran oldumu, bende indiriyorum, sp1 i de kuramamıştım hata vermişti, sp2 ye cesaret edemiyorum

Ben Kurdum 3 Firmamın Geçişini Yaptım Ama Dediğim Gibi Eğer Kaspersky Veya Nod32 Kullanıyorlarsak Spam Filter Olarak Kaldırıp Öyle Yükseltme Yapınız Sonra Tekrar Kurunuz tabi Herşeyden Önce Backup Alınız Yoksa Hayal Edemeyeceğimiz Şeyler Olabilir :)))) 

mcafee var bizde, mcafee olan bir sistemde deneyebildiniz mi

Yok hocam Eset Ve Kaspersky Tarafında Denedim Ama Mcafee Tarafında Denemem Olmadı . Risk Almayın Derim Eğer Patlarsa Üzülürüz... 

Gönderildi : 17/12/2011 19:00

Paylaş: