Forum

Exchange Toplantı O...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Toplantı Odası Projeksiyon Cihazı

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
484 Görüntüleme
(@ozguroner)
Gönderiler: 148
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Outlookta Takvim yöresini paylaştırıp buraya toplantı odası ve projeksiyon cihazını atamak istiyorum Bunu nasıl yaparım? yani kullanıcılar ortak takvime baktıklarında hangi saat hangi toplantı odası boş, projeksiyon cihazı hangi toplantı odasında onu görmelerini ve buna göre program yapmalarını istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim?

Bu arada sistemde sbs 2003 yüklü

Gönderildi : 07/03/2008 12:32

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

sbs 2003 ise exchange kullanıyosan public folder ile ortak bir takvim oluşturabilirsiniz.

Gönderildi : 07/03/2008 13:23

(@ozguroner)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Eser Bey,

İlgilendiğiniz için ilk önce teşekkür ederim. Ortak takvim oluşturdum. düzenli çalışıyor. Ama bu takvimin içine Toplantı odalarını ve projeksiyon cihazlarını nasıl gömerim? insanlar 2. kat toplantı odasının ne zaman dolu nezaman boş olduğunu nasıl gösterebilirim? 

2. Sorum ise Toplantı planladım saat :  08:00 - 12:00 arası, X bir kişi de toplantı planladı oda 08:00:10:00 arası bu X olan kişiye uyarı mesajı verebilir mi? aynı saatte toplantı odası dolu diye?

Gönderildi : 07/03/2008 13:39

(@esersolmaz)

Merhaba;

2 tane ortak tavkim oluşturdun varsayalım bir toplantı odası digeri projeksiyon diye kullanıcı toplantı oluşturuken takvimden bakacak istedigi saat boş girecek kaydını yok dolu ise başka saata girecek projeksiyonda aynı mantıkla... 

Ortam takvim oluşturmak için Hakan UZUNER in public folder makale serisine ulaşabilirsen daha görsen olarak bilgi sahibi olursun...

Sıkıntı yaşarsan gene burdayız....

Selametle...

Gönderildi : 07/03/2008 14:12

(@ozguroner)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Public Takvim oluşturdum hakan hocamın makalesini okuyaraktan herşey süper teşekkür ederim ama bu saatlere uygulayabileceğim bir durum var mı? yani takvimde iki kişide aynı saati verebiliyor. bunun önüne geçebilir miyim?

Gönderildi : 07/03/2008 16:10

(@esersolmaz)

Ortak takvimde randevu oluştururken aylık değilde günlük beş günlük gibi sıralanırsa saat bazlı randevu girilebilir.

Selametle...

Gönderildi : 07/03/2008 17:29

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Merhaba

Kullanıcılar kendi yerel takviminde bir toplantı isteği yapıp konum olarak benim oluşturduğum (A toplantı odası, B toplantı odası) toplantı odalarını seçebilirler mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Exchange 2003 standart kullanıyorum.

Gönderildi : 05/02/2009 18:33

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Bu konuda görüşü olan arkadaş var mı acaba?

Gönderildi : 05/02/2009 22:07

Paylaş: