Forum

exchange 2003 group...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange 2003 group mailbox

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
343 Görüntüleme
(@LEVENTSENGECAL)
Gönderiler: 187
Reputable Member
Konu başlatıcı

kolay gelsin arkadaşlar..

en kolay ve basit haliyle bir group oluşturup bu gruba kullanıcıları ekleyip hem bu gruba ait maiilleri hemde kendi maillerini görebilecek.ama grup mailbox oluşturmadım..en basit haliyle bir grup mailbox nasıl oluşturabilirim.

Gönderildi : 25/06/2008 13:19

(@tufanaltas)
Gönderiler: 105
Estimable Member

exchange ad sine gelin orda grubun üzerine sağ klik yap exchange task de ordan oluştur.üye olanalra bu gruptan mail gider

Gönderildi : 25/06/2008 13:27

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

yeni bir distribution group oluşturacaksınız bu gruba üye yaptığınız herkese aynı mail düşecektir. ör: info@cozumpark.com üyeler bugra, abc, def, xyz info@cozumpark.com a atılan mailler bugra, abc,def,xyz e düşecektir.

Gönderildi : 25/06/2008 13:37

(@LEVENTSENGECAL)
Gönderiler: 187
Reputable Member
Konu başlatıcı

distribution group oluşturamıyorum çünkü hata veriyor acaba eksik mi kurdum..normal bir grup oluşturdum ve exchange task dan mail oluşturuyorum ve o gruba üye atıyorum ama o grubun mailine girrmiyorum..ad çözülemedi listede yok gibi bir hata veriyor..aslında istediğim şu birden fazla kişinin tek bir maili kullanabilmesini sağlamak..yardımlarınızı bekliyorum...

Gönderildi : 25/06/2008 14:06

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

siz o maile girmiceksiniz zaten. onun bir şifresi falan yok deneyin ona mail atın gruptaki herkese gidecektir.

Gönderildi : 25/06/2008 15:31

Paylaş: