Forum

Spam Listen exchang...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Spam Listen exchangse servere bir şey yuklemeden çıkmak

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
348 Görüntüleme
(@Romanmammedov)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Spam Listden nasıl cıkmak olur  http://www.mxtoolbox.com  ile bakdim spam listedeyiz 

Bazi email adresleine ise mail atamiyorum mail sahibine ulasmiyor Bu problemi nasil coze bilirim web uzerinden

Simdiden Tesekurler 

Gönderildi : 29/06/2011 11:24

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

hangi listeye girdiyseniz o listenin bir email adresi de verilir yada removal linki verilir, oradan çıkarılma talebinde bulunabilirsiniz.

ancak listeden çıksanız bile belirli bir süre sonra listeye girebilirsiniz, o yüzden güvenilir bir anti-spam çözümünü exchange server önünde barındırırsanız daha iyi olur.

kolay gelsin

Gönderildi : 29/06/2011 11:45

(@Romanmammedov)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Mesela gmail  email gitmiyor kendi oz mail ile support gmaile mail atdim spam listeden cikartsinlar diye acaba başka ne ise yapmalıyimi

Gönderildi : 29/06/2011 12:13

(@TanBora)
Gönderiler: 357
Reputable Member

mxtoolbox listesinde gözüktüğünüz satırda details kısmından görebilirsiniz ve üzerine tıklayarak spam listesinde olduğunuz siteye giderek gerekli yönergeleri izleyerek çıkarabilirsiniz. Hangilerinde gözüktüğünüzüde buraya yazarsanız daha detaylı bilgi verilebilir.

Gönderildi : 29/06/2011 16:06

(@Romanmammedov)
Eminent Member
Konu başlatıcı

BARRACUDA

LASHBACK

SORBS-SPAM

en baslicasi gmail hic bir mail atamiyorum ne yapmam lazim 

Gönderildi : 30/06/2011 11:23

(@TanBora)
Gönderiler: 357
Reputable Member

Barracuda'da removal request linkinden giderek formu doldurup gönderdiniz mi ? Diğer sitelerde de benzer linkler var onları kullanarak kaldırılması için başvurmanız yeterli. Gmail için kendi destek forumları var oradan faydalanabilirsiniz.  http://www.google.com/support/forum/p/gmail?hl=tr&utm_source=HC&utm_medium=leftnav&utm_campaign=gmail

Yardım forumu ve yardım makaleleri mevcut. 

Gönderildi : 30/06/2011 13:24

(@Romanmammedov)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Diger Sitelerde registire edildimde siteden sildi amma SORBS-SPAM bu isteden registre ediyorum beni spam filitrden cikarmiyor ne yapa bilirim

Gönderildi : 13/07/2011 18:32

Paylaş: