Anasayfa » Forum

Bildirimler

local spam mail  

RSS
emre buyukbas
(@emrebuyukbas)
Üye

Herkese Selamlar. Arkadaşlar local kullancılarımdan bir tanesi başka kullanıcılara mail attığı zaman diğer kullanıcıların önemsiz klasörüne mail düşüyor. Bu durumun sebebini merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi günler diliyorum.

Alıntı
Gönderildi : 09/06/2011 18:13
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Üye

Güvenli gönderenler listesine ekleyebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 18:52
emre buyukbas
(@emrebuyukbas)
Üye

Öncelikle Cevabınız için Çok teşekkür ederim.

Outlook da güvenli gönderenlere ekleyemeyiz çünki her kullanıcıda spama düşüyor. Tek tek herkese bunu yaptıramayız. Zor olmaz mı? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 18:59
erolcelikkol
(@erolcelikkol)
Üye

merhabalar;

daha önceden konuşulmuş bir konu var istersen bir göz at

http://www.cozumpark.com/forums/thread/104605.aspx

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 19:03
emre buyukbas
(@emrebuyukbas)
Üye

Cevabınız İçin Teşekkür ederim.

Bu makalede bu problemle ilgili bir şey göremedim ama. Benim sıkıntım gelen maili spam düşürmesi. Mailin gelmesini engellemek amacım değil. Gelen maili inboxa düşürmek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 19:09
Orhan Yılmaz
(@OrhanYilmaz)
Üye

Merhaba,

Bu kullanıcının attığı tüm e-mailler mi spam klasörüne düşüyor yoksa birkaç defa mı karşılaştınız?

E-mail içeriğinden kaynaklı bir sorun olacağını düşünerek; belki imzada bir link bir resim adı vb. gibi durumlar buna sebep oluyor olabilir.

Kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 19:19
emre buyukbas
(@emrebuyukbas)
Üye

Attığı her mail spama düşüyor. Garip bir şekilde. Exchange üzerinden bu mail adresine izin ver gibi bir ayar yapmam mümkünmüdür acaba.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 19:23
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba ortamda bir antispam programı varmı ve antispam agent aktif mi?Bu kullanıcıdan outlook üzerinden giden maillermi spama düşüyor yoksa otomatik mail gönderen bir program v.s. mi kullanıyor?

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 20:12
emre buyukbas
(@emrebuyukbas)
Üye

Otomatik gelen mailleri spama düşürüyor.   Exchange Antispam modülü aktif oradan nasıl bir ayar yapabilirim. Content Filtering yada sender Filtering üzerinde.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/06/2011 20:18
Paylaş: