Forum

exchange server 200...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange server 2003 dışarı mail atmak ve almak

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
340 Görüntüleme
(@emrekilinc1984)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar ben exchange server 2003 kurdum iç network'te mail atıp gönderiyorum fakat dışarı mail atamıyorum ve nomal olarakta dışarıdan mail alamıyorum bunu hizmet aldığım hosting sitesinle görüştüm onlar mx kayıtlarını benim şirketimde statik ip'me yönledirklerini söylediler ve bundan sonrasını benim ayarlamam gerekiyormuş google'da arattım ama çözüm buladım bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.

Gönderildi : 05/05/2011 13:01

(@onrturan)
Gönderiler: 415
Honorable Member

merhaba arkadaşlar ben exchange server 2003 kurdum iç network'te mail atıp gönderiyorum fakat dışarı mail atamıyorum ve nomal olarakta dışarıdan mail alamıyorum bunu hizmet aldığım hosting sitesinle görüştüm onlar mx kayıtlarını benim şirketimde statik ip'me yönledirklerini söylediler ve bundan sonrasını benim ayarlamam gerekiyormuş google'da arattım ama çözüm buladım bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.

Merhaba kardeşim ;

aynı sorun bende de vardı ama sendeki sorunu tam bilemiyorum dns'lerden kaynaklanıyor olabilir. benim açtığım konu linkini ekledim. umarım işine yarar.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/248283.aspx

Gönderildi : 05/05/2011 13:07

(@emrekilinc1984)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

yardımınız için tşkler ama işime yaramadı pek bu arada ben exchange'yi yeni kurdum..

Gönderildi : 05/05/2011 13:50

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Domain adınızı paylaşabilirmisiniz? Dns kayıtlarını kontrol edebiliriz. Ya da isterseniz www.mxtoolbox.com adresinden sizde kontrol edebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 09/05/2011 16:35

Paylaş: