Forum

Disclaimer da 2. ki...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Disclaimer da 2. kişinin bilgilerinin görünmesi

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
439 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba,

Exchange 2010 da Dynamic Disclaimer yaptım ve eğer mailin içerisinde belli bir kelime varsada onun için exception oluşturdum ki her reply da imza görünmesin diye,ama şöyle bir sorun var,diyelim şirket içinden bir kişi dışarı mail gönderiyor ve maile şirket içinden başka insanlarıda ekliyor,bu kullancılardan biri de maile reply yapınca kendi disclaimerı görünmüyor çünkü exception gereği ilk maili gönderen kişinin imzası göründüğü için şirket içinden mail gönderen diğer kişinin disclaimeri görünmüyor,bu ikinci kişinin yaptığı reply larda dislcaimerin görünmesini nasıl sağlayabilirim,teşekkür ederim,

(Umarım anlatabilmişimdir)

Gönderildi : 15/04/2011 16:57

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Exception tanımladı iseniz bu durumun gerçekleşmesi halinde imza kaldırılacaktır, yani bu normal bir eylem sorun tam olarak nedir burada ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/04/2011 17:43

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba,

şöyle bir disclaimer var,isim-soyisim-şirket ismi-ve telefon numarası,

exception kısmındanda mailler sürekli reply edilse bile altta tek disclaimer görünmesi için içeriğinde şirket ismi yazan maillerde uygulayı seçtim ve eğer msjın içinde şirket ismi varsa o disclaimer 2.kez eklenmeyecek,

ama şöyle bir durum ortaya çıktı mesela şirket içinden bir kullanıcı dışarı mail gönderecek Cc ye de  şirket içinden başka insanları ekleyecek,daha sonra Cc deki kullanıcılardan biri maile reply yaptığında exception gereği bu kullanıcının imzası görünmüyor ama bu Ccdeki kullanıcının imzasının görünmesi için nasıl bir exception yapmalıyım ,tşkr ederim,

Gönderildi : 20/04/2011 12:15

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Yazdığın kuralın sadece organizasyon içinde geçerli olmasını seçmen yeterli olacaktır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/04/2011 14:32

Paylaş: