Forum

ikinci domain eklem...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ikinci domain ekleme hatası

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
351 Görüntüleme
(@vedatsari)
Gönderiler: 55
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selam ikinci bir domaini exchange 2010 a eklemek istiyorum.accepted domainden ekliyorum.bu domain için emial adress policy yazmak istediğim zaman aşağıdaki hatayı alıyorum.

You can't specify the recipient container because legacy servers are detected

Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba.

aşağıdaki linkteki bir çözüm buldum.Ama bende zaten CN=configuration diye başlayan bi ldap yapısı yok adsı edit üzerinde.

http://www.cenobite.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=40:you-cant-specify-the-recipient-container-because-legacy-servers-are-detected&catid=3:exchange&Itemid=19

Gönderildi : 30/03/2011 22:23

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

sisteminizde exchange 2010 öncesi bir sistem algılanıyor. bununla ilgili temizlik işlemini Adisedit veya regedit üzerinden yapın.

ancak accepted domain olarak eklemek isterken bu tür bir hata vermemesi gerekiyor.

kolay gelsin

Gönderildi : 31/03/2011 02:29

(@vedatsari)
Gönderiler: 55
Trusted Member
Konu başlatıcı

merhabalar

sisteminizde exchange 2010 öncesi bir sistem algılanıyor. bununla ilgili temizlik işlemini Adisedit veya regedit üzerinden yapın.

ancak accepted domain olarak eklemek isterken bu tür bir hata vermemesi gerekiyor.

kolay gelsin

Hocam selam.AMa orda gösterilen linktede adsı editden düzeltileceği yazıyor.Eski exchnage ile ilgili.Ama hiç öle bi kayıt yok.Ldapta.

Gönderildi : 31/03/2011 21:39

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

regeditte arattın mı eski serverın ismini?

mutlaka bir yerlerde birşeyler kalmış ki bunu istiyor...

Gönderildi : 02/04/2011 17:22

Paylaş: