Forum

Exchange 2010 Reten...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2010 Retention Policy

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
405 Görüntüleme
(@SinanOZATA)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Belli kullanıcılara  retention  policy uygulamak istiyorum. Şu şekilde yaptım ;

1- ECP 'de Önce Retention Tag oluşturdum ismine " 2 week delete" dedim.type kısmına "INBOX" Age Limit olarak "14 days" Action kısmında ise " Delete and Allow Recovery" olarak belirleyip oluşturdum.

2-Retention Policy kısmda New Retention Policy dedim. TAG olarak "2 week delete" 'i seçtim. Uygulamak istediğim kullanıcıları seçtim.

Uygulanan kullanıcılarda kontrol ettiğimde Retention Policy olarak belirlediğim policy ismini görebiliyorum. Mail üst kısmında da ne kadar süre sonra siliniceğini görebiliyorum buraya kadar herşey normal. Ancak süre sonunda silinmesi gereken mail bir türlü silinmiyor ve şöyle bir mesaj

"This item will expire in 0 days. To keep this item longer, apply a different Retention Policy"

Bununla ilgili bir çok yere baktım Tag ve policyleri yeniden oluşturdum ancak bir türlü çözüm bulamadım.

Gönderildi : 08/03/2011 15:07

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

service pack 1 ile gelen bir sıkıntı olabilir. sistemin roll up durumları nedir? en son roll up ları yükleyip denermisiniz.

kolay gelsin

Gönderildi : 08/03/2011 15:36

(@SinanOZATA)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Exchange 2010 SP1 yükle ancak sonrasında çıkan Rollup 1 ve Rollup2 yüklü değil. En kısa sürede bu updateleri de geçecem

Bilgi için çokk teşekkür ederim

Gönderildi : 08/03/2011 16:34

(@SinanOZATA)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Exchange 2010 SP1 yüklü ancak sonrasında çıkan Rollup 1 ve Rollup2 yüklü değil. En kısa sürede bu updateleri de geçecem

Bilgi için çokk teşekkür ederim

Gönderildi : 08/03/2011 16:34

Paylaş: