Forum

Exchange Mobil Ayar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Mobil Ayarları

11 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
836 Görüntüleme
(@MeteHazar)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Samsung Galaxy i9000 exchange mail ayaları yapan varmı nasıl olmalı? ve Exchange de hangi ayarları yapmak gerekiyor

şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 30/12/2010 14:47

(@muratusen)
Gönderiler: 248
Reputable Member

Merhaba Mete Bey,

Samsung cihazlar için Moxier Mail uygulaması ile Exchange hesabınızı tanımlayabilirsiniz. Galaxy S ise kendi içerisindeki E-Posta uygulaması üzerinden kurabilirsiniz.

Cihazınızda hangi uygulamanın yüklü olduğunu iletebilirseniz ekran alıntısı hazırlamaya çalışırım fakat aşağıdaki bağlantıya ulaşabilirseniz, muhtemelen iPhone'un sorduğu sorulara benzer sorular ile karşılaşacaksınız.

Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan Exchange'de yapılacak ActiveSync ayarlarınıda inceleyip uygulayabilirsiniz.

http://www.serhadmakbuloglu.com/iphone3g-ve-exchange-server-2007-activesync-ayarlar.html

Saygılar..

Gönderildi : 30/12/2010 22:54

(@MeteHazar)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Ben daha cihazı görmedim bir iki güne kurulum yapmam gerekecek androit işletim sistemli

Gönderildi : 31/12/2010 03:24

(@muratusen)
Reputable Member

Merhaba Mete Bey,

Aşağıdaki adımlara göre, Exchange hesabınızı Samsung Galaxy S i9000 cihazınıza yapılandırabilirsiniz.

Saygılar..

Gönderildi : 31/12/2010 15:50

(@MeteHazar)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Gerçekten çok güzel döküman oluşturmuşsunuz teşekkürler

Gönderildi : 01/01/2011 01:26

(@muratusen)
Reputable Member

Tanımlama konusunda bir sıkıntı yaşarsanız, hatayı detayı ile birlikte iletebilirseniz yardımcı olabilirim.

Ben teşekkür eder, iyi yıllar dilerim.

Saygılar.. 

Gönderildi : 01/01/2011 23:29

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

Eğer SSL sertifikanız yok ise bağlantıda büyük bir ihtimalle problem yaşayacaksınız. Exchange server için bir SSL sertifikası almanız gerekecektir.

ihs.com.tr'den temin edebilirsiniz. Quick SSL Premium yeterli olacaktır.

kolay gelsin

Gönderildi : 02/01/2011 13:37

(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member

exchnage server 2010 üzerindeki  sertifika geçerli olmazmı 

bende sole bir problem bir turlu bağlanamadı güvenlik hatası sunucu bağlantısı yapamadı neden yapar bu sorunu

Gönderildi : 18/03/2011 11:03

(@ozgureke)
Gönderiler: 3
Active Member

Bende aynı hatayı alıyorum Samsung da "Güvenlik hatası nedeniyle bağlantı sağlanamadı" verirken   iphone ile bağlantı sağlayabiliyorum, ayrıca outlook anywhere ile de sorun yok, sorun ne olabilir ?

Gönderildi : 20/04/2011 13:11

(@caglartekkilic)
Gönderiler: 16
Eminent Member

Merhaba,

Aynı sorunu bizde yaşıyoruz. Hesaplar ipad ve iphone cihazlara sorunsuz kurulurken Samsung i9000 de sunucu ile bağlantı kurulamadı hatası alıyoruz.

Tecrübe eden varsa paylaşabilir mi acaba ? 

Gönderildi : 09/04/2012 15:53

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Authority bir sertifika değilse sıkıntı çıkarabilir. Exchange üzerindeki sertifka mı?

Gönderildi : 11/04/2012 17:20

Paylaş: