Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Coklu mail

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
462 Görüntüleme
(@memetoncul75)
Gönderiler: 333
Honorable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar kolay gelsin bir sorunum var..benim maillerim dışarıda bir isp de duruyor. ben kampanya mail adresimden 1000 tane mail attıgımda isp tarafından sorun cıkarılıyor ben ögle birşey yapmalıyımki bir maili belirdeliği kişilere teker teker otomatik olarak sıra ile atsın birine atsın sonra öteki kişiye atsın bunu exchange ile yapayım dedim spam a düştüm böyle bir programcık varmı yada outlook ta böyle bir özellik varmı  teşekkürler

Gönderildi : 28/05/2008 16:09

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

bunun için illa da exchange kullanmak zorunda değilsin. yanılmıyorsam third parti bir yazılım ile bu çok rahatlıkla yapılabiliyor.

eğitim firmasında çalışırken öğrencilerimizin mail adreslerinin bulunduğu yaklaşık olarak 10000 kişilik listeye o şekilde gönderiyorduk.

kolay gelsin

Gönderildi : 28/05/2008 16:27

(@yasaryilmazer)
Gönderiler: 193
Reputable Member

En son geçen seneye kadar bir çok thirtparty program kullandım hiç birinden güzel netice alamadım. Ip adresinden blok yediğin için hizmet aldığın firma buna müsade etmez ne kadar çabalasanda zor olacaktır. Ama bunu yapan firmalar var sıkı bir pazarlık sonucu uygun fiyata sorunsuz yollayabilirsin. Postaban, posta guvercini, bm teknoloji gibi firmalar bu hizmeti sağlıyor tabii herşey maddiyata bağlı.

Gönderildi : 28/05/2008 16:37

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Bi anda 50 kişiden fazla ve zaman aralığı olmadan  mail yollarsanız localden anında spam gönderen olarak algılanırsınız. Bu tavsiye edilmez

Eğer bu işi ciddi bişekilde yapacaksanız, bu işi outsource ettirebilirsiniz profesyonel olarak yapanlar var. 

Gönderildi : 28/05/2008 17:35

(@memetoncul75)
Gönderiler: 333
Honorable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar hepinize teşekkur ederim sanırım bu işi parayla cozecez kendi bilgisayarımıza kuracagımız bir 3.parti ile olmayacak

Gönderildi : 28/05/2008 19:28

Paylaş: