Forum

Exchange 2010 Manag...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2010 Management Console bağlantı hatası

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
277 Görüntüleme
(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

merhaba, Exchange Management Console çalıştırdığımda aşagıdaki hatayı alıyorum, problem nedir acaba 

Initianlization failed 

The following error occurred when getting user information for 'BEYAZ\admin':

Starting a command on remote server failed with the fallowing error message : The WinRM client cannot process the request. It cannot determine the content type of the HTTP response from the destination computer. The content type is absent or invalit. For more information, see the about, see the about_Remote_Troublashooting Help topic.

Gönderildi : 17/07/2010 22:38

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
1-Duran bir servis varmı servisleri kontrol edin?
2-Exchange server ile ilgili loglarda bu olayla ilgili bir uyarı varmı?
3-Exchange kurulu olan server üzerinde ofis programı kurulumu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/07/2010 23:54

Paylaş: