Forum

Outlook cache sorun...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook cache sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
392 Görüntüleme
(@ebubekirsiddik)
Gönderiler: 239
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ben Outlook ile ilgili bir soru sormak istiyorum.Şimdi Benim hesabım outlook 2003 üzerindeydi.Daha sonra yeni bir makinede office 2007 üzerinde hesabımı aktif hale getirdim.Bütün maillerim geldi.Sorunum şu.Ben yeni bir mail göndermek için "Kime" kısmında 'A' harfine tıkladığımda 'A' harfi ile başlayan daha önce mail gönderdiğim kişilerin mail adresleri karşıma çıkıyordu.Ama şimdi bu yeni makine bu bilgiler karşıma çıkmıyor.Tabii buda normal.Ben eski makinemden hangi dosyayı acaba yeni makineme kopyalarsam bu işlem gerçekleşir.Yada böyle bir şey mümkün mü? Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Gönderildi : 04/06/2010 13:22

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

http://www.cozumpark.com/forums/thread/180152.aspx  buradaki postu tekrar açmışsınız.Tekrar açmanıza gerek yok sorununuz orada sonlandırılabilir.Bu işlem için gerekli microsoft makalesini yolladım bir önceki postunuzda.Bu işlemi ben o makaleye göre gerçekleştirdim.Çalıştı.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 04/06/2010 13:39

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Konuyu daha önceki açtığınız link altında takip edebilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/180152.aspx

Gönderildi : 04/06/2010 13:45

Paylaş: