Forum

Outlook toplu e-mai...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook toplu e-mailler grubu oluşturma

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
446 Görüntüleme
(@kahvecionur)
Gönderiler: 73
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Elimde şirketimiz için kullanmamız gereken mailler var(Exchange harici). Bu mailler oldukça fazla. Bunlar için bir grup oluşturmak istiyorum. Dağıtım listesi oluşturuyorum fakat mailleri tek tek girmem gerek. Ben tek tek girmek yerine yüzlerce mail adresini tek seferde girmek istiyorum. Konu ile ilgili fikirleri olan varsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 30/04/2010 19:31

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

MErhaba bunu outlook üzerindemi yapacaksınız exchange üzerindemi?

Outlook üzerinde ise

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Exchange üzerinde işlem yapaksanız distubition group pluşturmalısınız.Bunun içinde http://www.cozumpark.com/blogs/exchangeserver/archive/2008/03/19/exchange-server-2007-kullan-c-mailbox-lemleri-ve-genel-zellikleri.aspx  makaleden yararlanabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/04/2010 19:52

(@kahvecionur)
Gönderiler: 73
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ok.dir. Kurcalarken hallettim 🙂 Yaklaşık 4000 adet conact mevcuttu. Bu contact`ı 12 gruba yaydım ve en son bir grup açıp, bu 12 grubu onun içine ekledim. Sorun çözüldü. Emeğinize teşekkürlerimi sunarım.

İyi Çalışmalar

Gönderildi : 30/04/2010 20:31

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Geri bildirim için teşekkürler.Kolay gelsin.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/04/2010 20:40

(@osman456)
Gönderiler: 2
New Member

teşekkürler  [;)]

Gönderildi : 03/05/2010 18:32

(@metincesmeci)
Gönderiler: 31
Trusted Member

Ok.dir. Kurcalarken hallettim 🙂 Yaklaşık 4000 adet conact mevcuttu. Bu contact`ı 12 gruba yaydım ve en son bir grup açıp, bu 12 grubu onun içine ekledim. Sorun çözüldü. Emeğinize teşekkürlerimi sunarım.

İyi Çalışmalar

Rıza bey merhabalar;

konuyla ilgili detaylı bilgi yazmışsınız ancak, resimler gözükmüyor. bu konuya benimde ihtiyacım var. Aşağıda konuyla ilgili bir resim linki paylaştım, ben bu resimdeki gibi bir mail grubu oluşturmak istiyorum. Misal bizim genel merkezimizde şu şekilde mail grupları var. bende bu grupları kendi bayimiz için yapmak istiyorum. örnek; [email protected], [email protected] gibi mail grubu oluşturmak istiyorum. tabi bu genel merkez maili onlarca bayi var. bizde ise bu unvanlardan 1-2 tane mevcut yani bende [email protected], servisdanismanları@nissan-bayi.com.tr gibi mail oluşturabilirmiyim. İnşallah anlatabilmişimdir.

.html

[URL= http://www.upload.gen.tr/uploads6/ypa7747e/thumb_mail_guruplar__.jp g" target="_blank">http://www.upload.gen.tr/uploads6/ypa7747e/thumb_mail_guruplar__.jp g"/> [/IMG][/URL] 

Gönderildi : 09/09/2011 13:53

Paylaş: