Forum

Mailbox Taşıdıktan ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mailbox Taşıdıktan sonra first maildatabase boyutu küçülür mü ?

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
322 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar benim şöyle bir sorum olacaktı  Exchange 2007 de C partitiondaki yerimizin dolması sebebiyle  D partitionunda database yeri olacak şekilde  ikinci bir database oluşturup  kendi mailbox 'ım dahil  bir kaç mailboxı  ikinci database taşıdım.Yalnız  C partitionundaki first  database boyutunda en ufak bir küçülme olmadı  acaba  daha fazla mailbox mı taşımam lazım yoksa  ilk yedek aldıktan sonra mı  first database boyutu küçülecek bilgilendirirseniz çok memnun olurum  teşekkürler iyi çalışmalar.

Gönderildi : 17/02/2010 13:27

(@ErdemHACISALIHOGLU)
Gönderiler: 542
Honorable Member

Merhaba İbrahim bey portalımıza hoşgeldiniz öncelikle , portalımızda arama yaparak daha önce konuşulmuş bilgilere ulaşabilirsiniz ...

http://www.cozumpark.com/forums/thread/110853.aspx

Gönderildi : 17/02/2010 16:54

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Erdem Bey teşekkürler hoşbulduk  oradaki bilgileri okuyarak işlemlerimi yapmıştım   sistemimde işleyişinde bir problemim yok yalnızca first database oradaki  mailboxları  second database  taşımama rağmen  C partitiondaki first database de küçülme olmadı postdaki bilgiler de bu ayrıntı geçmiyor eğer bu konuda bilgilendirme yaparsanız memnun olurum.Hayırlı çalışmalar.

Gönderildi : 17/02/2010 18:41

Paylaş: