Forum

Merak Mail server

Bildirimler
Hepsini Temizle

Merak Mail server

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@yebachhe)
Gönderiler: 24
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba 

Bizim sirketimizde Merak mail  server  var  ve yeni gelen mudur  sirket icinde  maillerin hepsinin kendisine de gelmesini istiyor  kim ne mail atmis ne mail almis  hepsini bilmek istiyor  merak mail server da bunu yapma imkanimiz var mi  acaba?

Gönderildi : 25/02/2008 21:10

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

System -> Tools -> Auto Archive

ilgili menüden bu işlemi yapabilirsiniz.

http://support.icewarp.com/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=477

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/02/2008 21:26

(@yebachhe)
Gönderiler: 24
Eminent Member
Konu başlatıcı

hocam o dediginiz yerden  maillerin backup alinacagi yeri gosteriyor  benim istedigim ornek olarak [email protected] isimli mail adresine butun maillerin gelmesi ornek ben mail atinca ve mail alinca   giden ve gelen mail ayni anda [email protected]  adresine de gitmiş olsun.

Gönderildi : 26/02/2008 11:51

(@barisugus)
Gönderiler: 85
Estimable Member

Merak Mail Server Admin Programını açtığınız zaman geçerli alan adı üzerindeki [+] tuşuna basarak User sekmesinden tüm mail dahilindeki kullanıcıları görebilirsiniz.

Her kullanıcıya tıklaıdğınız zaman o kullanıcıya özel Options sekmesi otomatik olarak yanda açılır.

Yandaki options penceresindeki MailBox sekmesinin en altında Copy Incoming Mail alanına mailların kopyalanacağı mail adresini yazmanız gerekiyor.

Dilerseniz aynısını giden maillar içinde yapabilirsiniz.

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 05/03/2008 20:48

Paylaş: