Forum

exchange acıl yardı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange acıl yardım

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
323 Görüntüleme
(@alpersel)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaslar

exchange 6.5 kurulu elımde acronısle backup aldım backup sonrası maunt olmadı eseutil /p/d/r ıle priv1.edb ve pub1.edb yı duzelttım 

bır ara duzelır umudu ıle  servıce pack 2 yıde kurdum 3-4 gundur ugrasıyorum ama en sonunda database mount oldu su anda kullanıcılar maıl alıp verıyorlar fakat hıcbırı maıllere koydukları ekler gıtmıyor  artık uykusuz ve yorgunum bu konuda destek olursanız sevınırım  smtp vırtual server uzerınde message ayarlarında lımıt message sıze to yu da 10240 kb verdım sanırım bu servıce pack 2 ıle gelen yenı bır  guvenlık paketının marıfetı olabılırmı bılemıyorum destek verenlere tesekkur ederım

Gönderildi : 17/09/2009 16:32

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

öncelikle geçmiş olsun

altta ki linkte yer alan yerleri kontrol edin lütfen. Diğer tarafta limit belirlenmiş olabilir.

http://support.microsoft.com/kb/322679

Gönderildi : 17/09/2009 18:50

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

buğra arkadaşımızın dediği linki inceleyiniz. ayrıca ortamda bir firewall veya exchange serverı takip eden bir yazılım varmı (Antigen gibi).

kolay gelsin

Gönderildi : 18/09/2009 12:37

(@alpersel)
Active Member
Konu başlatıcı

ustat fortıgate fırewall var ama ondan oldugunu zannetmıyorum sıstemı fırewalldan ayırdım yınede gıtmedı

Gönderildi : 18/09/2009 12:52

(@alpersel)
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaslar bu sayfadakı herseyı kontrol ettım malesef bos txt dosyasını bıle yollamıyor hata da donmuyor

Gönderildi : 18/09/2009 13:33

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Başka bir kullanıcıda denediniz mi ? Garip bir durum çünkü attachment limiti olursa mail hiç gitmez. Yani sadece attachment ı silerek göndermez maili. Attachment ı silen genelde firewall antispam tarzı ürünlerdir.

İçeride bir kullancıya gönderebiliyor musunuz peki?

Gönderildi : 21/09/2009 21:25

Paylaş: