Forum

Office 2007 Outlook...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 2007 Outlook Açılış Hatası

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
377 Görüntüleme
(@MuratIsmik)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar Oulook Maillerime Bağlanmaya Çalıştığımda Karşıma İmage'daki Gibi Bir Hata İle Karşılaşıyorum.Bağlantım İse Exchange Üzerinden Yapılıyor.Yardımlarınızı Bekliyorum.İyi Çalışmalar.

[img] [/img]

Gönderildi : 11/05/2009 15:40

(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member

Ost dosyasını yolunu teyit etmek, izinlere bakmak ve onarmak, denetim masasındaki postadan profili kontrol etmek; gerekirse tekrardan oluşturmak gibi şeyler aklıma geliyor.

Gönderildi : 11/05/2009 19:56

(@MuratIsmik)
Trusted Member
Konu başlatıcı

2 Adet Lisanslı Office Kurdum Yine Aynı Hatayı Alıyorum ve Outlok İlk Açıldığında Profil Oluşturmamızı İstediğinde Exchange Üzerinden Kurmak İstediğin Profili Buluryor Fakar Son Dediğimde Yukarıdaki Belirttiğim Hatayı Veriyor İşin İçinden Çıkamadım Yardımlarını Bekliyorum.Teşekkür Eder İyi Çalışmalar Dilerim.

Gönderildi : 18/05/2009 17:18

(@MuratIsmik)
Trusted Member
Konu başlatıcı

yardımcı olacak birileri yok sanırım tekrardan teşekkürler.

Gönderildi : 28/05/2009 20:02

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Userların mailboxlarına baktınızmı.İlgili storage gruplarda duruyormu? Mailboxlar ilgili userlara bağlımı?Excahnge system manger kısmından kontrol edermisiniz.

Gönderildi : 28/05/2009 20:17

(@sis_netdesk)
Gönderiler: 171
Reputable Member

Selam;

oncelıkle pcden gereklı profılı kaldırın.Ancak pstlerın yedegını muhakkak alın.Sunucudan kullanıcının profılını sılın.Tekrar sunucu uzerınde kullanıcının profılını olusturun.Pc de Profılı tekrar olusturun.Sorun gıderılecktır.

saygılarımla

Gönderildi : 29/05/2009 03:01

Paylaş: