Forum

GO Plus’tan Tiger 3...

Bildirimler
Hepsini Temizle

GO Plus’tan Tiger 3’e veya Tiger 3 Enterprise’a, Tiger Plus’tan Tiger 3 Enterprise’a Geçişte

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
570 Görüntüleme
(@rahmiaydn)
Gönderiler: 100
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Konuyu insallah doğru yere açmışımdır.

firmada go plus kullanıyoruz logo yeni kanpanya yapmış muhasebe geçiş yapalım mi die bana soruyor aslında şimdi sistem sorunsuz çalışıyor bu konu sizlerle danışmak istedim yardımlarınızı bekliyorum... (%20 kanpanya kasım 30 son gun)

Gönderildi : 17/11/2016 19:03

(@HalitSiMSEK)
Gönderiler: 94
Estimable Member

Merhaba ,

Firmamızda bu geçişi ihtiyacımız olmadığı halde yaptık sadece muhasebe kısmında kullanıyoruz. ne fark oldu dersen hiç bi fark olmadı bence sadece görsel değişti bazen db hataları oluşuyor bu hafta bir güncelleme daha geldi tekrar db hataları oluştu tigere dokunmaya korkar oldum şu sıralar 🙂

Gönderildi : 17/11/2016 19:26

(@rahmiaydn)
Gönderiler: 100
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Firmamızda bu geçişi ihtiyacımız olmadığı halde yaptık sadece muhasebe kısmında kullanıyoruz. ne fark oldu dersen hiç bi fark olmadı bence sadece görsel değişti bazen db hataları oluşuyor bu hafta bir güncelleme daha geldi tekrar db hataları oluştu tigere dokunmaya korkar oldum şu sıralar 🙂

Öncelikle cevaplarınız için teşekkur ederim sizce %20 maliyet bu hatalara değer mi 

Gönderildi : 17/11/2016 19:38

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

Hataların kaynağı farklı , söyle düşünün 80 m2 evden 140 m2 eve %20 indirim fırsatı var , önce tiner ile go arasındaki farkları anlamak lazım , buna ihtiyaç varsa ,geçmek gerekir , proje kodu , üretim ,rd, perakende gibi yoksa demez .

Gönderildi : 23/11/2016 00:52

Paylaş: