Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mikro MYE9000 Defter GöndermeHatası

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
611 Görüntüleme
(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member
Konu başlatıcı

kolay gelsin arkadaşlar mikro kullanıcıları yeni güncelleme ile birlikte edefter üzerinden gib gönderme seçenegi geldi ama bir türlü aşağıdaki hatayı geçemedim

mikro ile görüştüm güvenlik duvarından gedi tüm kuralları kaldırdım gene olmadı saat ve tarih ayarından dedi domainde bakıyorum saat tarihde sıkıntı yok sql kurulu olduğu sunucudada sıkıntı yok ama nedense bu hatayı aşamadım karşılaşan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirmi

Gönderildi : 27/05/2016 12:33

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

merhaba sisteminiz yanı bilgisayarın çalıştığı sistem windows 10 yada 8 mi ? Eğer oyle ise windowsun ayarlarından time zone sunucu ayarlarını disable edin daha sonra restart edıp tekrar aktif edin bunun arkasından bır restart daha gereklı gecen benzer bir time stamp hatasını bu sekılde cozebıldık. sunucu zamanları ıle wındows zamanları bırbırınde farklı oldugu zaman bu tıp sıkıntılar cıkabılıyor ortaya 

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 27/05/2016 12:35

(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba sisteminiz yanı bilgisayarın çalıştığı sistem windows 10 yada 8 mi ? Eğer oyle ise windowsun ayarlarından time zone sunucu ayarlarını disable edin daha sonra restart edıp tekrar aktif edin bunun arkasından bır restart daha gereklı gecen benzer bir time stamp hatasını bu sekılde cozebıldık. sunucu zamanları ıle wındows zamanları bırbırınde farklı oldugu zaman bu tıp sıkıntılar cıkabılıyor ortaya 

merhaba Avni Bey şirketimizde Bilgisayarlar windows 7 professional Bunun için bi Çözüm Varmi Yani ben Dcden Client’ların saat senkronizasyonu yaptım ama zaten bir sorunda yok tekrardan kontrol ettim ama sadece göndereceğim bilgisayar için bi ayarlama yapabilirmiyim sizce

Gönderildi : 27/05/2016 12:51

Paylaş: