Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Teknik Servis Takip

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
972 Görüntüleme
(@tolgahanalan)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

Öncelikle bu tam olarak ne erp  ne mrp yazılımların içine tam olarak girmiyor biliyorum. Ama en uygun yerde burası sanırım.

İhtiyaçlarım ;
* Servise gelen cihazların web arayüzünden takibi.
* Servis finansal raporlama.
* Database localde olmalı.(Linuxta ya da windowsta çalışan bir uygulama olabilir.)
* Diğer finansal takipleri yapabilmeliyim.
* İngilizce olması sorun değil ama dil çevirisine uygun olmalı.
Ve tabiki ücretsiz ya da aylık uygun bir ücreti olması.
Ufak bir firma (teknik servis ve satış) açacağım ve işleri en baştan düzgün bir şekilde yürütmek istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 19/01/2016 06:01

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Bu konuda pek çok program mevcut

https://www.google.com.tr/search?q=teknik+servis+takip+program%C4%B1&rls=com.microsoft:tr:IE-Address&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&gws_rd=cr,ssl&ei=JPedVtasC8OgsAHX1bq4DA

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/01/2016 13:44

(@tolgahanalan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Cevap için teşekkür ederim. Ama türkçe olan programlarda ; desteği olan ve firma geçmişi olan bir yazılım için ücret şuan benim için yüksek. Fiyatı uygun olanlardan yaklaşık 35-40 tane demo kurup denedim.%60 da illaki bir kısımda hata çıkıyor. Hata çıkmayanlarda ise çok eksik var.

O yüzden açık kaynaklı erp yazılımlarda bu tür bir özellik bulabileceğim bir sistem biliyorsanız adını paylaşırsanız sevinirim.

Gönderildi : 20/01/2016 23:17

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Siz zaten olmayacağını anlamış olmaısınız, hem ücretsiz hem süper çalışan bir ürün yok, ayrıca ürün çalışsa bile açık kaynak kodlu ise destek ciddi sorun. Özetle bütçeniz var ise bir tane satın alıp işinize bakmanız lazım, bu iş için kaybettiğiniz zaman daha değerli.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/01/2016 17:46

(@tolgahanalan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Dolibarr ve SuiteCrm. Her ikisinide windows , linux ve webte kullanabilirsiniz. Türkçe dil paketleri mevcut (SuiteCrm %60lık çeviride). Eğer teknik bilgi ve ingilizceniz varsa ikisinde de kısa sürede sonuç alabileceğiniz destek forumları var. Eğer bilginiz yoksa ücretli olarak kurulumlarını yaptırabileceğiniz firmalar mevcut.

Buda bir karşılaştırma listesi ;

https://suitecrm.com/suitecrm/comparison

Gönderildi : 21/01/2016 18:15

Paylaş: