Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim Winner Yedek

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
890 Görüntüleme
(@MehmetKocagoz)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

nebim winner programını kullanan bir mağaza müşterim var. makinalarında ciddi problemler var ve işletim sismlerini tekrar kurmam gerekiyor. fakat daha önce nebim winner programı ile pek çalışmadım. programın kurulumu lisansı cd lerin herşeyi mevcut. client makinayı formatlayıp kurmamda bi sıkıntı yok bu vasıta ile nebim kurulumunuda aşmış bulunmaktayım fakat asıl sorunum ana makinada başlıyor. windows xp sp2 kullanıyor makina  bu makinada nebimin yedeğini nasıl alacağım konusunda bilgiye ihtiyacım var. sql üzerinden mi yoksa nebim veri yönetimindenmi bilmiyorm. ve geri yüklerken bu işlemi nasıl yapacağım bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. nebimin kendi üzerinden bir dosya aldım deneme amaçlı 7gb kadar  fakat bunu sql den geri yüklerken hata ile karşılaştım aynı şekilde nebim veriyönetiminde yüklerkende karşılaştım buyüzden işlem yapmadan önce size danışmak istedim. şmdiden teşekkürler.

Server: SQL Server 2005    Program Sürümü : 20090201

Gönderildi : 04/01/2012 17:26

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32996
Illustrious Member Yönetici

Eğer hiç nebim kullanmadı iseniz bence bu işe girmeyin, bir nebim bayisinden destek alın.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 09/01/2012 18:25

(@DemirkanDEMIRCI)
Gönderiler: 75
Trusted Member

SQL yedek alirken hangi versiyon yüklü ise geri dönerken de o versiyon ile geri yükle sorun cikarmaz.

Gönderildi : 17/01/2012 16:48

Paylaş: