Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

netsis yazılımı

8 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
487 Görüntüleme
(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar şirketimize yeni yazılım olarak netsis alıyoruz yazılım hakkında detaylı bilgimiz yok ama kullanışlı ve özellikle üretim kısmında işimize yarayacağını düşünüyoruz. aranız da netsis kullanan arkadaş varmı program hakkında özellik bakımından bilgi verebilecek

Gönderildi : 01/06/2011 11:53

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

İş yapınız üretim sisteminiz nasıl?Ne çapta bir firmasını ileriye yönelik büyüme durumu söz konusu mu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 01/06/2011 12:10

(@SedatTURAN)
Honorable Member
Konu başlatıcı

plastik ev gereçleri üzerine ve birde geridönüşüm merkezimiz var ileriye yönelik büyüme kurumsallaşma söz konusudur .

Gönderildi : 01/06/2011 12:57

(@www-rizasahan-com)
_

İleriye yönelik büyüme söz konusu ise biraz ters gelebilir ama netsisi almamanızda yarar var eğer maddi imkanlarınız el veriyor ise sağlam bir erp almalısınız.Biz netsisi 6 yıldır kullanıyoruz.Bizde aluminyum enjeksiyon işi yapıyoruz.Netsis muhasebe ve stok kısmında tamam zaten bu her programda oturmuş bir yapı neticede kanunlara göre belirlerniyor muhasebe ile ilgili modüller.Netsis bizim kalite,üretim ihtiyaçlarımızı karşılamıyor.

Günü kurtaralım fazla maddi imkan yok derseniz netsis tamam derim.İleriye yönelik yatırım yapacağız madidyatta sorun olmaz derseniz sağlam bir erp çözümü kurmanızda yarar var.Netsis çok gelişmiş iyi bir muhasebe ama bir erp değil.Bizim gözümüzde bu şekilde ama farklı değerlendirende çıkabilir.

Biz netsis bize geekeni vermediği için yeni bir erp aldık o oturana kadar netsis ile devam ediyoruz.Erp biraz tuzlu oldu ama adamlar geliyor ne istiyorsanız adım adım isteğinize göre yazılımı ayağa kaldırıyor.Netis tarafında firma özel değil genele uygulama yazdığı için kapalı kod sistemi onlar ne yazarsa onu kullanmalısınız.Özel uygulama geliştirmiyor onlara bağımlısınız.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 01/06/2011 13:02

(@SedatTURAN)
Honorable Member
Konu başlatıcı

peki logo tiger enterprise ile ilgili de görüşme sağladık likom la ilgilide görüşme sağladık netsise göre logo tiger enterprise nasıl bir yazılım olur bize ayrıca likom nasıl bir yazılım olur kardeş

Gönderildi : 01/06/2011 16:39

(@www-rizasahan-com)
_

Ben diğerleri hakkında bilgi sahibi değilim bir şey söylememde doğru olmaz.Netsis konusunda bizim şirketimizdeki tecrübelerimiz bunlar.

Gönderildi : 01/06/2011 17:19

(@SedatTURAN)
Honorable Member
Konu başlatıcı

bilgilerin için teşekkür ederim. rıza bey biz full olanını aldık programın modüllerin hepsi mevcut umarım şirketimiz için hayırlısı olur.

Gönderildi : 02/06/2011 12:41

(@www-rizasahan-com)
_

Rica ederim umarım en iyisi olur sizin için.Muhasebe ve  bunula ilgili ambar stok üretim ayaklarında sorun olmaz.Önemli olan kalite ve diğer modülleri oturmtmak maliyet muhasebesi v.s.Danışman firma çok önemli işi baştan sıkı tutun.

Gönderildi : 02/06/2011 12:45

Paylaş: