Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim Uygulama Hatası(Alınan Verilen Siparişler)

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
442 Görüntüleme
(@MustafaOzd)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Hata No : 387
Module : frmAnaMenu
Procedure : Menu_Ayarla
==========================
Açıklama :
'Visible' property can't be set on this control

Öncelikle tüm Çözümpark ailesine selamlar ve iyi bayramlar dilerim. Nebimle ilgili  sorunlarımı çözümparkta verilen bilgiler doğrultusunda aşmayı başardım. bu hizmet için site sakinlerine çok teşekkürler yine nebimle ilgili bir sorun yaşamaktayım. yönetici olarak gerekli ayarlamaları yapmama rağmen açmış olduğum kullanıcıya deneme amaçlı tüm yetkileri verdiğim halde yukarda bahsi geçen hatayı almaktayım. Nebim'i tekrar kurmammı gerekir veya nebimruntime ile alakalı bir sorunmudur. ayrıca yönetici ile giriş yaptığım zaman Alınan Verilen Siparişler kısmında costime toolbar ikonlar gözükmemekte bir türlü çözemedim. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Örnek Görünüm 

Gönderildi : 13/11/2010 19:40

(@yalcinkaraca)
Gönderiler: 354
Reputable Member

Merhabalar;

Alınan Verilen Siparişler girdiginizde üst kısımda Genel-Araç Çubugu-Görünsüne Tıklayınız costime toolbar ikonlar Görünücektir

Yalçın KARACA

MCP&CCNA

Gönderildi : 14/11/2010 01:13

(@MustafaOzd)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Yalçın bey Merhabalar;

Cevabım biraz geç oldu kusura bakmayın. Yardımlarınız için teşekkürler Alınan Verilen Siparişler konusunda bir konuda daha sorum olacak. Biz sipariş sezonumuzda M3 Elterminalinde mobil sipariş modülünü kullanmaktayız. Şuanda kadar gayet düzgün bir şekilde çalışmaktaydı lakin bu gün bir hata ile karşılaştım ve bir türlü sorunun kaynanığını bulamadım.Bilginiz dahilinde yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıdaki hatayı almaktayım.

SqlException sp_NebSiparisSatiriEkle_Mobil

1,'DenemeCarisi','15/03/2011',0'Stok Kodu',2,'15/03/2011','1.90',7.29,0,'ACIK','','Isk1:00.00 Isk2:00.00 Isk3:00.00 Isk4:00.00', '',kullanıcı adı','kullanıcı adı',' ',0,' 

Gönderildi : 18/03/2011 17:58

Paylaş: