Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Winner Online Merkeze Eksik Ürün Sipariş Gir ve Mağazalar Arası Ürün Transfer Bağlantısı

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
497 Görüntüleme
(@VolkanCELIK)
Gönderiler: 152
Reputable Member
Konu başlatıcı

Mağazalar Arası Ürün Transfer de Eğer Ürün El Terminali İle Okutulup Kaydedildiğinde Merkeze Eksik Ürün Siparişi Giren Mağazada Mağaza Sipariş Durumunda Gözüküyor,

Ama

Mağazalar Arası Ürün Transfer de Eğer Ürün El Terminali İle Değil Manuel El İle Bukunup Kaydedildiğinde Merkeze Eksik Ürün Siparişi Giren Mağazada Mağaza Sipariş Durumunda Gözükmüyor.

Nedeni Hakkında Bilgi Alabilirmiyim.

Teşekkürler...

İyi Çalışmalar...

Gönderildi : 30/09/2010 19:29

(@VolkanCELIK)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Enteresan Ya Kimse Bilmiyor Ya da Sitede Kimse Yok.

Yinede Teşekkürler...

Gönderildi : 01/10/2010 16:15

(@gokselarslan)
Gönderiler: 135
Estimable Member

sorunu tam olarak anlayamadım biraz daha açıklarmısın

Gönderildi : 01/10/2010 18:29

(@VolkanCELIK)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Mağazalar Winner Online dan Merkeze Eksik Ürün Siparişi Giriyorlar. Merkezde Bunlara İstinaden Ürün Gönderiyor.

Merkez Depoda Winner online dan Mağazalara Ürün Transferden Ürünlerini Çıkıyor. Burda Ürünler El Terminali Vasitası İle Çıkarılınca Siparişten Düşülsünmü Diye Soruyor ve Mağaza da Winner online da Mağaza Sipariş Durumunda Sevk Miktarı Olarak Gözüküyor. ama

Ürünler El Terminali İle Değil Stok kodu Buldan Manuel Olarak Girilip Transfer Yapıldığında Siparişten Düşülsünmü Diye Sormuyor ve Mağazada Sipariş Durumunda Sevk Miktarı Olarak Gözükmüyor...

Anlatabildim mi?

Gönderildi : 01/10/2010 18:58

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33028
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Barkod okuyucu ile giriş menüsünden ürünleri oktursanız el terminali ile aynı sonucu alabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/10/2010 12:54

Paylaş: