Forum

nebim winner eğitim...

Bildirimler
Hepsini Temizle

nebim winner eğitimi

14 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
724 Görüntüleme
(@mustafamuratceyhan)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba ben muhasebeciyim nebim winner kursu var kariyerime ne gibi katlılar sağlar bitirir ve sertifika alırsam kariyer olnakları nelerdir yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 07/08/2009 14:43

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Ticari yazılımlardan Eta / Logo / Likom / Nebim eğitimlerine katılmak kesinlikle kariyeriniz açıdan yararı olacaktır. Ama biliyorsunuz ki eğitimler de ögrenciye sadece belli başlı şeyler aktarılır. Geri kalan özellikleri oturup sizin çok iyi çalışmanız gerekiyor ki farklılığınızı gösterebileseniz.Bu eğitimlerden sadece Nebim ile kısıtlı kalmayın. Logo , Eta , Likom, Axapta programlarınıda çok iyi ögrenin. Çünkü şuan piyasaya Logo, eta , likom çok iyi derecede hakim. Muhasebeciyim demişsiniz, benim ögrenmek istediğim Muhasebe bürüsunda mı (resmi muhasebe ) çalışıyorsunuz yoksa bir firmada ön muhasebe işi mi yapıyorsunuz?

Gönderildi : 08/08/2009 13:51

(@mustafamuratceyhan)
Active Member
Konu başlatıcı

hep ön muhasebe işi yaptım iyi derece logo biliyorum excelim iyi fakat ehliyetim olmadığı ve genel muhasebe bilgim olmadığından şu an iş bulamıyorum nebim winner bildiğim kadarıyla parekende sektöründeki firmalarda iş olnağı olabilirmi ilanlarda çıkıyordu nebimin sitesindede

eğitim veriliyor diyince bu işin profesyonellerine sorayım dedim....

Gönderildi : 08/08/2009 15:30

(@mustafamuratceyhan)
Active Member
Konu başlatıcı

axapta ve sap yazılımları için ingilizce isteniyor ayrıca portal sorumlusunada ilettim sorumu cevap yazdığınız için teşekkür eder diğer profesyonellerdende

görüşlerini bekliyorum geri dönüş yapacak olanlara şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 08/08/2009 15:44

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Axapta da ise kesınlıkle Ingılzce ıstenıyor dıye bır zorlama yok. Bu fırmadan fırmaya degısır bazı fırmalar arayuzu ve menulerı ıngılızce hazırlattırırken bazı fırmalar ıse Turkce hazırlattırıyor. Aslında işin özü şu;

Ticari programlarda entegrasyon mantıgı vardır bu mantıgı cok ıyı bılmelısınız , bir de resmi muhasebe.Entergrasyon derken fatura da yaptıgınız işlemi hangi hesaplara atsın ve hangi modullere atar (stok-carı-muhasebe) Eğer ikisini iyi bilirseniz hıc kımseye ıhtıyacınız olmadan dıger tıcarı programları cozersınız.

Kolay Gelsin

Gönderildi : 08/08/2009 16:39

(@mustafamuratceyhan)
Active Member
Konu başlatıcı

teşekkürler dediğim gibi logo biliyorum muhasebe ve program entegrasyon mantığınıda biliyorum sadece nebim ve parekende sektörü hakkında bilgilenmek istiyorum çünkü şirketle rdirek uğraşmadan ya sertifikasını almış yada işi bilen eleman almı yapıyorlar yukarıda saydıklarınızı zaten muhasebeciler aşağı yukarı bilmesi lazım ki bu ön şartttır benim öğrenmek

istediğim nebim eğitimi ve parekende sektörü ve bu eğitimi alırsam iş olanakları nasıl eleman açığı var mı bu konuda ne gibi katkılar sağlar paylaşımınız için teşekkürler diğer uzmanlarda beni bilgirendirirse çok memnun olurum 

Gönderildi : 08/08/2009 19:38

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

Merhaba;

Nebim bilmek diyer yazılımlarda daha fazla avantaj sağlayacaktır diye düşünüyorum.Diyer yazılımların eğitim kuruluşlarından çok fazla mezunu var fakat Nebim eğitiminden mezun çok daha az sayıda insan var.Bu size bu alanda ciddi avantaj sağlayacaktır. Eğitim kurumlarında Nebim görevlileri eğitim veriyor kurs sonunda NEA belgesi alırsanız Nebim merkez ve Kariyer sitelerinde belgenizle çok daha rahat iş imkanı bulabilirsiniz.

Gönderildi : 10/08/2009 20:36

(@mustafamuratceyhan)
Active Member
Konu başlatıcı

hatice hanım çok teşekkürler bilgilendirdiğniz için

Gönderildi : 11/08/2009 16:21

(@haticeakgul)
Noble Member

(@KayacanKaratay)
Gönderiler: 1
New Member

merhaba peki eğitimin ücreti ne kadar ögrene bilirmiyim

Gönderildi : 18/09/2009 01:55

(@haticeakgul)
Noble Member

Bilgim yok fakat Bileşim eğitim merkezinden öğrenebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 18/09/2009 02:07

(@nurpamuk)
Gönderiler: 4
Active Member

Hatice hanım merhaba

acaba nebim winner i detaylı öğrenebileceğim ve sertifika alabilceğim anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir kurs varmı?

Gönderildi : 17/10/2009 15:08

(@nurpamuk)
Gönderiler: 4
Active Member

hatice hanım mesajınızı aldım. ilginiz için teşekkür ederim.

Gönderildi : 20/10/2009 20:22

(@haticeakgul)
Noble Member

hatice hanım mesajınızı aldım. ilginiz için teşekkür ederim.

Rica ederim Nur hanım bilgi alınca size iletirim. 

Gönderildi : 21/10/2009 15:16

Paylaş: