Forum

Sektörden Uzakta 7 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Sektörden Uzakta 7 Yıl

3 Yazılar
2 Üyeler
1 Likes
302 Görüntüleme
(@guneyoktayli)
Gönderiler: 227
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir formda değilim. Konuyu doğru yere açtığımdan da emin değilim.  🙂

Biraz inceleme yaptıktan sonra site öncelikle çok güzel olmuş ve kullandıkça aşinalık olacaktır, umuyorum.

Konu başlığında belirttiğim üzere sektörden 7 yıldır uzaktayım, 2017/Mart. 

Merak ettiğim konu ise kendi adıma,  şuanda sektöre tekrar dönüş yapacak olsam arayı nasıl kapatabilirim, eğitim ve araştırma vs.

Yorumlarınız çok değerli ve önemli, teşekkürler.

Bu konu 2 ay önce Güney OKTAYLI tarafından düzenlendi

Gönderildi : 28/02/2024 00:08

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

Konuyu sosyale taşıdım.
Hoşgeldiniz, öncelikle dönmeyin derim tabi ki şaka 🙂 genel bt desteği çok değerli değil artık son zamanlarda deneyimli, yetişmiş personel bulma zorluğu nedeniyle artmış olsa da.
Kararsızlığı anlarım ancak sorunuzun cevabını yine en iyi siz verebilirsiniz neyi hedeflediğinize göre değişir. Kurumsal fiziki eğitimler her zaman olduğu gibi giriş seviyesindedir sadece üst lisans, sertifika programların da birşeyler elde edebilirsiniz bunun için de hedef alanınızı belirlemeniz lazım. udemy vs çok da verimli olur derya deniz youtube eng tarafı var. Ara kayıp zaman için hızlıca literatür açığınızı kapatmadan kendinizi yönlendiremezsiniz, galaksi ölçeğinde 😛 bütün dünya değişti cloud geldi, network alt kırılım kolları tr de daha fazla oturdu, herkes sunucu kuruyor artık, security bam başka oldu, development, devops, ileri düzeyde çoklu danışmanlık en kıymetli alanlar artık. Yani hedefler de bence yaparken, uygularken inşa olabilir her zaman olduğu gibi.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/02/2024 01:22

(@guneyoktayli)
Gönderiler: 227
Reputable Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz Postu doğru yere aldığınız için öncelikle teşekkür ederim. Literatür olarak çokta yabancı kalmamışımdır diye tahmin ediyorum şöyle formu hızlıca konu başlıkları olarak gezince böyle bir izlenimede kapılmış olabilirim 🙂

Sektörden ne kadar uzak olsam da ara ara ufak çaplı winform c# üzerinden yazmaya teşebbüslerim oldu 🙂

Udemy üzerinden almış olduğum kurslara dizi izleyeceğime bu tarafa baktım yani teorik olarak hızlı bir eğitimle literatürü tam olarak yakalayacağımı fakat pratikte uygulama noktasında ve son kullanıcıda helpdesk mantığında çok farklılıkların olduğunu biliyorum.

Gönderildi : 28/02/2024 01:54

Paylaş: