Forum

Ankara Cisco Kursu

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Ankara Cisco Kursu

17 Yazılar
16 Üyeler
0 Likes
2,505 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Ankara da cisco eğitimi veren, kaliteli eğitmenlere sahip tavsiye edebileceğiniz eğitim kurumları-merkezleri varmıdır?

Gönderildi : 26/03/2009 20:26

(@sertactopal)
Gönderiler: 103
Estimable Member

Benim bildiğim ANKA iletişim var. Kazım Çay verir eğitimleri. Birde Ankarada BilgeAdam açıldı onlarda veriyorlardır muhtemelen

http://www.ankailetisim.com.tr/
http://www.bilgeadam.com/Bireysel/Sube/sube08.aspx
http://www.ciscotr.com/forum/diger-konular/236-cisco-kurslari-cisco-certified-network-professional-certified-network-associate.html

Gönderildi : 26/03/2009 20:52

(@erdemalparslan)
Gönderiler: 1
New Member

valla ankarada academytech i de öneririm,eğitimi güzel,fiyatı uygun,ulaşımıda kolay özellikle hafta içi işten çıkıp gidenler için mükemmel bir avantaj balgat yerleri hemen önünde iniyorsun,eğitim ortamlarıda güzel

Gönderildi : 14/04/2009 23:01

(@berkantmutlu)
Gönderiler: 406
Reputable Member

valla ankarada academytech i de öneririm,eğitimi güzel,fiyatı uygun,ulaşımıda kolay özellikle hafta içi işten çıkıp gidenler için mükemmel bir avantaj balgat yerleri hemen önünde iniyorsun,eğitim ortamlarıda güzel

Arkadaşa katılıyorum, hafta sonu eğitimlerini veren Erdal hocaya da ayrıca kefiliz. 

Gönderildi : 15/04/2009 01:22

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204

Arkadaşa katılıyorum, hafta sonu eğitimlerini veren Erdal hocaya da ayrıca kefiliz. 

Kesinlikle sistem bilgisi olan kişilerin network daha iyi anlamaları ve kullanabilmeleri için çok güzel bir Egitmen imkanlar çerçevesinde degerlendirme lazım.

Gönderildi : 15/04/2009 01:36

(@RamazanErkut)
Gönderiler: 19
Eminent Member

Odtü SEM de cisco kursu alan varmı? Eğitimi nasıldır acaba?

Gönderildi : 03/12/2013 19:14

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Odtü SEM de cisco kursu alan varmı? Eğitimi nasıldır acaba?

Odtu ile ilgili bilgim olmamakla birlikte Ankara için CliGuru'yu öneren arkadaşlarım oldu (ankarada yaşayan arkadaşlar)

Gönderildi : 06/12/2013 11:50

(@alpaslankilic)
Gönderiler: 41
Trusted Member

Alparslan bey cisco yanında msce, bulut ve sanallaştırma eğitimi de almak istiyoruz. Academytech'i bu eğitimlerde de tavsiye edermisiniz. Çok teşekkür ederim.

Gönderildi : 13/02/2014 20:33

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Alparslan bey cisco yanında msce, bulut ve sanallaştırma eğitimi de almak istiyoruz. Academytech'i bu eğitimlerde de tavsiye edermisiniz. Çok teşekkür ederim.

Merhaba

Diğer kurumları bilemiyorum ama CLIGURU' yu tavsiye ediyorum. Ben gittikten sonra 3 arkadaşıma tavsiye ettim. Sektördeki çeşitli firmalarda çalışan insanlarla tanışma fırsatım oldu. Arkadaşlarım CCNA RS ve CCNP RS eğitimleriden sonra sınavada orada girip sertifikalarını aldılar. Ben IP Security tarafına yogunlaşıp CCNA Security ve CCNP Security alıyorum. Gerçekten profesyoneller.

Gönderildi : 15/02/2014 13:49

(@mustafacagricaliskan)
Gönderiler: 58
Trusted Member

Merhaba,

CLIGURU ile birkaç çalışmamız oldu.Kesinlikle tavsiye ederim.Gerçekten işini düzgün yapan bir firma.Sağolsunlar bize çok destek oldular.

Gönderildi : 18/02/2014 12:35

(@hasankoroglu)
Gönderiler: 279
Reputable Member

CLIGURU ile uzun zamandır kurumumuz için network bakım çalışmalrını yürütüyoruz. Eğitmenleri gelip kurulum ve bakımları yapıyorlar. Türkiye'de sayılı network uzmanları kendileri bence. Eğitimleri konusunda ise bir çok kişi ayrıca önerdiler ve tavsiye ettiler. O kurslardan mezun olanlar gayet memnun. Hocaları da gerçekten insani anlamda çok kaliteli kişiler.

Gönderildi : 18/02/2014 12:37

(@alpaslankilic)
Gönderiler: 41
Trusted Member

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. CLIGURU ile de görüşeceğim.

Gönderildi : 19/02/2014 11:30

(@oguzhanilkanboran)
Gönderiler: 148
Estimable Member

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. CLIGURU ile de görüşeceğim.

AcademyTech firmasını KESINLIKLE önermemekle birlikte CLIGURU iyi bir tercih olacaktır. 

Gönderildi : 29/04/2014 12:02

(@emrahaydogdu)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Cisco CCNA-CCNP eğitimini bende almak istiyorum abilerim. Buradan çıkan öneriye göre 2 ay önce CLIGURU ile görüşmeye gittim. Eğitimin 80 saat olduğunu ve fiyatının da peşin olacağı taktirde 900-950 tl, taksitle olacağında ise 1000-1100 tl arasında olacağını söylediler. Bu bilgiler doğrultusunda kafamda ki soru işaretleri de haliyle daha da arttı. Cisco nun bir sınavının bile 600-700 tl arasında olduğunu bilmemizle beraber adamlar bu işi nasıl 900 tl ye yaparlar. Ayrıca geçen sene ODTU SEM de CCNA için kayıt fiyatı 3450 tl idi. Bu sene de 4000 tl olduğunu varsayalım. Aslında takıldığım konu fiyat kesinlikle değil ama piyasa da aşağı yukarı 2500 ile 4000 tl arasında değişen fiyatlar varken bu adamlar bu işi nasıl bu kadar ucuza yaparlar açıkçası çok şaşırıyorum. 2008 yılında bir arkadaşım sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi almıştı Zirvedeki Beyinler diye bir yerden. 1000 tl fiyat para ödemişti. O dönemde Bilge Adam dahil en ucuz fiyat 3000-6000 tl arasında idi. Arkadaşıma eğitimin içeriği ile ilgili sorular sorduğumda aldığım cevaplar çok şaşırtıcı olmuştu. Adamlar tüm işlemleri sanal pcler üzerinde yapıyorlarmış Hiç gerçek sunucu,switch,router üzerinde çalışmamışlar.Haliyle bu fiyat olması da gayet normal sanırım. Şimdi CLIGURU denen firmada da böyle bir durum olur mu acaba endişesiyle kurs işimi şimdilik askıya almış bulunmaktayım. Eğitim işinde sizlerinde bildiği üzere fiyattan önce eğitmen sonra kullanılacak ekipmanlar gelir. Açıkçası çok çekiniyorum kurs işinden.Nereye gideceğimi kara kara düşünüyorum.

Gönderildi : 22/06/2014 00:54

(@BurakBasegmez)
Gönderiler: 9
Active Member

bilge-adam bu konuda cok basarılı ve duydugum kadarı ile de bga akademi diye bir firmada network egitimi vermekteymiş

Gönderildi : 14/08/2014 17:46

(@ahmettekyildiz)
Gönderiler: 16
Eminent Member

Merhaba arkadaşlar,
Ben CCNA sertifikası almak için eğitim almayı düşünüyorum, acaba ANKARA da önerebileceğiniz, bu konuda sağlam eğitim veren bir yer var mı?
Bu konuda yardımcı olur musunuz?
Teşekkürler...

Gönderildi : 12/08/2019 09:31

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993

Merhaba,

CLIGURU firmasını öneririm.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/08/2019 11:35

Paylaş: