Forum

Kurs Yeri Hakkında

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kurs Yeri Hakkında

11 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
406 Görüntüleme
(@ilkerCeylan)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar aslında bir başka arkadaşımız da benzer bir konu için başlık açmış fakat benim sorunum biraz farklı:

- Bilişim Eğitim ve Netron adlı iki firmanında fiyatlarını aldım ve ikisindede deneme amaçlı derslerine katıldım.

-Fiyat olarak ikisinin arasında yüksek bir fark var 2000 Lira gibi...

-Bilişim Eğitimde sınıf pek iyi değildi hocamıza pek soru felan soramadı kimse henüz kursun başında olmalarına rağmen...

-Netronda ise ortam biraz daha ferah ve sistemler daha iyidi...Hocasıda iyi gibi geldi bana çünkü herkes rahat bir biçimde sorular yöneltebiliyordu.

Benim sorum bu paraya değermi? vede ben gerçekten bu eğitimi almak istiyorum sizin fikirleriniz nelerdir?Şimdiden çok teşekkür ederim..

Gönderildi : 22/01/2009 17:13

(@kadriKUSAK)
Gönderiler: 80
Estimable Member

Merhaba,

Hangi kursu almak istediğinide yazsan belki tavsiyede bulunulabilir:)

Gönderildi : 22/01/2009 17:25

(@ilkerCeylan)
Active Member
Konu başlatıcı

:)) Eski adıyla MCSE yeni adıyla bir rivayete göre MCITP diğer bir söylentiye göre ....Expert eğitimi için hocam

Gönderildi : 22/01/2009 17:29

(@kadriKUSAK)
Estimable Member

Diğer konuda da tartışıldığı gibi paradan ziyade eğitim içeriği ve EĞİTMEN seçmelisin.

Gönderildi : 22/01/2009 17:34

(@ilkerCeylan)
Active Member
Konu başlatıcı

tabikide eğitmen ve içerik önemli ama mesela sizde almışsınız bu sertifikayı yada eğitimi diyelim, sizce piyasada hangi kurum daha iyi bu konuda genel olarak memnuniyet önemli değilmidir?

Gönderildi : 22/01/2009 17:40

(@kadriKUSAK)
Estimable Member

ben Bilge Adam dan aldım. baya tuzlu idi fiyatı. Fakat oranın hocaları baya iyi. değer diye düşünüyorum. Hocaların kimisi AD de kimisi exchange de fasrklılık gösteriyor. bunları araştırabilirsin.

Gönderildi : 22/01/2009 17:49

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Netron'da hangi şube ve kimin dersene girdiniz?Eğitmen ismini hatırlıyormusunuz?

Gönderildi : 24/01/2009 01:23

(@ilkerCeylan)
Active Member
Konu başlatıcı

hayır eğitmen ismini hatırlamıyorum neden?bide sorma cvp veren yokmu:)

Gönderildi : 27/01/2009 18:52

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Paraniza degip degmeyecegine siz karar verebilirsiniz. Kimileri egitim alip sektöre bile girmiyor kimileri yükseldikce yükseliyor. Bana sorarsaniz degecektir.

ITSTACK'tanda fiyat almanizda fayda var.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 27/01/2009 19:08

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Eğer maliyet tarafında bir sıkıntınız yok ise girdiğiniz demo eğitimlerde hoşunuza giden eğitmenin olduğu ve daha iyi anlayıp öğrenebileceğinize inandığınız kurumu seçin derim.

Gönderildi : 29/01/2009 02:37

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

kurum en son tercihin olmalı. ilk önce eğitmenini belirlemelisin.

eğer mümkünse eğitmenin CV bilgilerini kurumdan talep edin. daha önceki dönemlerden öğrencisi olan birkaç kişinin iletişim bilgilerini isteyin ve o kişilerle görüşün. eğer kurum bu bilgileri vermekten kaçınıyorsa biraz düşünün orda.

bilişim eğitimde ben de zamanında dersler verdim sınıf ortamı gayet iyiydi ozaman ancak şuan ne durumda bilemiyorum...

para konusuna gelince : 1000 liraya da eğitim alabilirsiniz belki de en iyi kurumdan daha iyi bir eğitim alırsınız. 10000 lirayada eğitim alırsınız o zaman da hiç memnun kalmayabilirsiniz. tamamen eğitmenin başarısıdır.

ayrıca siz neden soru sormadınız eğitmene? madem misafir öğrenci olarak katıldınız sizin orada öncü olmanız gerekir ve aklınıza takılan bütün soruları o gün sormalıydınız. o konuda çok büyük bir yanlış yapmışsınız.

kolay gelsin

Gönderildi : 03/02/2009 19:20

Paylaş: