Forum

Kurs Yeri Seçi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kurs Yeri Seçimi Hakkında

53 Yazılar
31 Üyeler
0 Likes
1,461 Görüntüleme
(@volkankurum)
Gönderiler: 9
Active Member

Bilge adamdan murat ergün tavsiyemdir

bilge adam da ki bir cok hocanın da hocalığını yapmıştır

microsoftun en iyi hocalarından ayrıca bilge adamında en iyisidir bnm tavsiyem

Gönderildi : 02/03/2010 16:15

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Mergünede slm olsun o zaman 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/03/2010 16:45

(@Burakistanbullu)
Gönderiler: 334
Reputable Member

Bilişim eğitim merkezinde sistem eğitimlerine katıldım ve oldukça memnun kaldım. Volkan Hoca alanının uzmanlarından olmakla beraber en sevdiğim yanı anlattığı konu hakkında detayları oldukça iyi gösterebilmesidir. Bu bence çok önemlidir çünkü bu detaylar sayesinde farkınız ortaya çıkar ve bu detaylar sizi sorunlar karşısında kısa sürede çözümü ulaştırır.

Bahsettiğiniz hoca hangi subededir acaba?

Gönderildi : 02/03/2010 17:37

(@volkankurum)
Gönderiler: 9
Active Member

Mergünede slm olsun o zaman 🙂

iletirim 😀

Gönderildi : 02/03/2010 18:44

(@TamerYetim)
Gönderiler: 7
Active Member

Kesinlikle Eğitmen tercihi önemlidir ama Eğitmen ne kadar iyi olursa olsun işin aslı öğrenci'de biter. Merak, istek ve çok sıkı çalışma sonucunda insanın iyi bir yerlere gelmesi güç değil. Eğitmen kesinlikle size yemeğin tarifini verir, yemeği yapacak olanda sizsiniz.

Kurum - Eğitmen tercihi araştırılmalıdır ama hepsinden önce gelmesi gereken içinizdeki kararlılık ve azimdir bana göre. Çünkü özellikle bilişim sektörü kolay bir sektör değil.   

Gönderildi : 18/08/2010 04:19

(@Yataghan)
Gönderiler: 2
New Member

Kurs yerinden önce önemli olan eğitmendir. Derslere kimin gireceğini araştırıp ondan sonra karar vermek daha doğru olur.

Gönderildi : 21/08/2010 22:15

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Artık dönem fast-track, custom içerikli eğitimlerdir.Bu portaldaki bende dahil bir çok arkadaş TR'nin en büyük eğitim kurumlarında en az 3'er yıl eğitim vermiştir.Günümüzdeki kurum ve stajyer eğitmenlerin bilgisi ortada.

Bence bu tür konuların cevabı direk aşağıdaki link;

http://www.cozumpark.com/egitim.aspx

Gönderildi : 23/08/2010 12:16

(@oktaydalli)
Gönderiler: 2
New Member

merhabalar yeni konu acıp görüntü kirliligi yaratmak ıstemedim çözümparkı 2 3 aydır yani kafamda  mcse olma kararı oluştugundan ber takip ediyorum izmirde ikamet ediyorum ama egitim destegini sizlerden almak ıstıyorum...gercekten cok saglam ve gercekci olan bir profil cizmişsiniz..yani izmirde nasıl olacak...bu...

Gönderildi : 11/10/2010 15:19

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Eğitimlerimize il dışında da hatta ülke dışından bile çok sayıda katılımcı gelmektedir. Haftasonu İstanbul'a gelip 2 günlük eğitimlere katılabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 11/10/2010 17:47

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309

Ben Network Academy öneririm , Sistem Eğitmeni olarak Bülent GÜR giriyor derslerimize.Anlatımları ve ogrencilerin anlaması için elinden geleni yapıyor.Gerek konuları gerçek hayatla benzetmeler yaparak anlatması profesyonel bir eğitimci olduğunu kanıtlıyor.Şuanda kendisinden eğitim alıyorum oldukça memnunum istersen haftasonu Kadikoy'de gelip misafir öğrenci olarak katılabilirsin.Oldukça zevkli geçen derste kararınızı evet olarak vereceğinize eminim 🙂

Gönderildi : 12/10/2010 17:08

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Ben artık tek bir yer önerebiliyorum ÇözümPark 🙂 Çünkü diğerlerini tanımıyorum 🙂

Ayrıca eğitmen ve yer seçiminde bence şunu kriter alın; Saha deneyimi nedir? Bu bilgiyi nerelerde paylaşıyor bir inceleyin ve bilgi seviyesini ölçün..

Parmakla göstermek veya kimseyi işaret etme amacım yok ama genel anlamda konuşur isek;  burada sırf reklam olsun diye kusr öven ve yer gösteren ama forumda hiçbir etkinliği olamayan poek çok insan var, yani faydası olsa bu adamlarda kendini bi şekilde kanıtlardı diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 12/10/2010 17:47

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Ayrıca Mesut Hocama ilaveten,

Sektörde iyi eğitmenler diye bildiğimiz kişiler artık eğitmenlikle uğraşmıyorlar. Hepsi birbirinden değerli yerlerde. Neden? Çünkü artık eğitmenlere olan değer azaldı. Öyle olunca da yeni mezun işsiz kursiyerler kendilerine yapılan eğitmenlik teklifine hemen balıklama atlıyorlar. Böylece sektörde bilinçsiz bir şekilde eğitmen ve onlardan eğitim alan öğrenciler oluyor. Bu da haliyle Sistem Uzmanlığı eğitimi alan kişilerin 800 TL ile işe başlamalarına neden oluyor. Herkesin değeri düşüyor.

Neden acaba? ... (üç nokta)

Saygılarımla.

Gönderildi : 18/10/2010 15:02

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994

Güzel yorum

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/10/2010 19:54

(@HikmetSOYDAM)
Gönderiler: 218
Reputable Member

Gerçekten süper bir yorum...
Çok güzel özetlemiş hocamız...

Gönderildi : 18/10/2010 20:02

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Hakan abi, Hikmet Bey ilginize ben teşekkür ederim.

Bu konuda acayip doluyum. Yaza yaza bitiremem. Mevlâna ne demişti hatırlayalım. "Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok! Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok!" Ben bu sözü affınıza sığınarak değiştiriyorum.

Ne Sistem Yöneticileri gördüm, DNS bilmiyorlar, ne Sistem Yöneticileri gördüm Active Directory nedir diye soruyorlar. Sonra ne İK'cılar gördüm. Bilgisayar bilmeden sizin bu işe uygun olup olmadığınızı sınıyorlar. İşte bakınız şekil a. Tecrübesiz eğitmenden çıkan örnekler.

İşte bakınız şekil b. ÇözümPark'ın üst yönetici kadrosu. Bilmem anlatabildim mi? Şimdi sanki çok bir şey görmüş gibi şöyle bir cümle daha kuracağım.

Ahh ahh nerede o eski sistemciler, eğitmenler. Sistem Uzmanlığının 800 saat olduğu, içerisinde SQL anlatıldığı, A+'yı geçmeden derse kabul olmadığınız dönemler. Her geçen gün bir değer daha kaybediyoruz. Saygılarımla.

Gönderildi : 19/10/2010 01:42

Sayfa 3 / 3
Paylaş: