Forum

Sistem uzmanlığı eğ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem uzmanlığı eğitimi ve kurs hakkında.

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
350 Görüntüleme
(@EmreGOZTURK)
Gönderiler: 110
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Bilişim eğitim merkezine bu akşam gidip muhtemelen kayıt yaptıracağım (MCITP) için.

Daha önce bu kurumdan eğitim alan var mı, var ise tecrübelerini anlatabilir mi? ve şube olarak şu şube daha iyi denilebilir mi?

Ben Beşiktaş şubesini düşünmekteyim.

Gönderildi : 21/05/2013 18:38

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

forum üzerinde aslında bu konuyu çok tartıştık ve bir sürü arkadaşımız firkirlerini paylaştılar.

daha önce de söylediğim gibi eğitim kurumundan çok eğitmene bakın derim. eğer mümkünse ki verirler diye düşünüyorum eğitmenin CV'sin talep edin hatta eğitmen ile karşılıklı oturun CV'ni de alın elinize sanki onu işe alıyormuş gibi onunla sohbet edin.

saha tecrübesi var mı? işi ne kadar biliyor? kaç yıllık eğitmen? vs vs...

bu sizin en doğal hakkınız çünkü o eğitimde patron sizsiniz, para ödüyorsunuz ve hizmeti en iyi şekilde almak hakkınız.

başarılar dilerim. 

Gönderildi : 22/05/2013 12:02

(@EmreGOZTURK)
Gönderiler: 110
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim Mümin hocam aynen dediğiniz gibi dün akşam gittim eğitmenin cv'sini görmek istedim ve saha da aktif olarak 12 yıl bir tecrübeye sahip şekilde gördüm, açıkcası cv gördükten sonra ve eğitmeni de az çok tanıdıktan sonra kayıt yaptırdım.

Zaten alacağım eğitime çok uzak bir insan değilim, bir çoğunu bilmekle beraber bildiklerimi pekiştirmek istedim ve bilen birinden sıfırdan bilmiyormuş gibi bir eğitim almak mantıklı olacağını düşündüm.

Gönderildi : 22/05/2013 12:37

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

başarılar dilerim...

Gönderildi : 22/05/2013 18:40

Paylaş: