Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

cisco kursu

Ali Bener DİKER
(@AliBenerDiKER)
Üye

Merhabalar,

Onerdiğiniz tavsiye ettiğiniz iyi bir yer cisco kursu alabileceğim bir kurum arıyorum?

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 18/08/2008 16:33
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Merhaba  ,

BilgeAdam

Netron

Bteğitim

bu 3 kurumla görüşmenizi öneririm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2008 16:42
Ali Bener DİKER
(@AliBenerDiKER)
Üye

alternatif varmı?

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 18/08/2008 17:05
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Size zaten 3 alternatif sunulmuş. Bunun dışında ne alternatif önerilmesini bekliyorsu nuz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2008 17:24
onurboztepe
(@onurboztepe)
Üye

Merhabalar başka alternatifler var ama onlarda merdiven altı kurslar bence verilen alternatiflerden başka birşey arama.!

Önemli doğru bilgi ve kaliteli bi yerden eğitim alman.

Unutma yarım bilgi adam öldürür.(doktorum hep söyler di bana)

[:)] 

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2008 15:45
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Arkadaşlar ÇözümPark olarak amacımız kimseyi küçümsemek yada karalamak olmamalıdır. Bizden istenen tavsiye idi ve gerekli tavsiyeler verildi. Bunun dışında kimseyi rencide edici açıklamalar yapmamaya özen göstermeliyiz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2008 16:09
onurboztepe
(@onurboztepe)
Üye

Sinan Bey Öyle bir amaç yok olamazda zaten. Ama böyle bir kanıya nereden vardınız anlamadım. [:(]

Eğerki yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Sinan bey sizin en son görüşünüzede kalıtıyorum.

Başarılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2008 20:27
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Onur Bey;

Art niyetli olmadığınıza eminim zaten. Demek istediğim yazdıklarımıza biraz daha özen gösterelim. "merdiven altı kurslar" pek yerinde olmamış. Sakın yanlış anlamayım amacım sizi yargılamak değil. İstediğim yazdıklarımıza biraz daha dikkat etmemiz (bende dahil olmak üzere 11.004 üyemizden ricam bu sadece)

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2008 20:39
Deniz ASLAN
(@DenizASLAN)
Üye

Kadıköy de Creasist Eğitim Merkezi ile de mutlaka görüşün. Ben ordan aldım eğitimi.

Eğitmen - Gökhan KOÇ

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2008 16:39
Alper OZDEMIR
(@alperozdemir)
Üye

Özgür beyin yazdığı seçenekler içindeki BT Eğitimi kesinlikle tavsiye ederim eğitmen kalitesi eğitim kalitesi makul fiyatları ben ordan aldım çokta memnun kaldım kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/08/2008 19:30
Nil Alagöz
(@NilAlagoz)
Üye

Ben bilişim eğitim merkezine gittim eğitmeniminde Kürşat Kurt'u bilişim in verdiği tüm  eğitmler kalitelidir diye düşünüyorum çünkü eğitmen seçiminde çok titiz davranıyorlar

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/01/2009 16:26
Erdal Karaçerçi
(@erdalkaracerci)
Üye

İtü'de de cisco eğitimi bulunmaktadır.Araştırmanızı tavsiye ederim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/01/2009 16:40
murat darman
(@muratdarman)
Üye

Merhaba alib

Arkadaşlarımız ve hocalarımız en iyi cisco egitimi veren yerleri sıralamışlar. senin yapman gereken bu kurumları yerinde görüp fikir alışverişi yapmandır ve sana en yakın gelen yerde egitimini başlatmandır ben bilgeadamı tercih ettim. tabi bu tercih meselesidir dediğim gibi. Şimdiden egitimnde başarılar dilerim

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/01/2009 16:58
genius
(@genius)
Üye

bende bilişim eğitim merkezine gittim ve gerçekten memnun kaldım eğitmen açısında gerçekten iyiler tavsiye edebilirim

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/03/2009 12:24
RMSs
 RMSs
(@RMSs)
Üye

İTÜ yü denemeni tavsiye ederim ve derimki diğer eğitim kurumlarıyla hiç ilgilenme!!

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/03/2009 05:10
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

İTÜ yü denemeni tavsiye ederim ve derimki diğer eğitim kurumlarıyla hiç ilgilenme!!

arkadaşlar itü nin iletişim olanklarını alma şansımız varmı görüşmek için

syg

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/04/2009 20:40
Selahattin SADOGLU
(@SelahattinSADOGLU)
Üye

http://wscc.cc.itu.edu.tr/cisco-la/

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/04/2009 20:50
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

ilave olarak netron altunizade de hayrullah hoca var bir dersine girin ondan sonra fikrinizi buraya yazın 🙂

kolay gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/04/2009 06:37
Paylaş: