Forum

Windows Server 8

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Server 8

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
384 Görüntüleme
(@farhadkarimov)
Gönderiler: 1031
Noble Member
Konu başlatıcı

Selam Aleykum!

Arkadaşlar ve değerli hocalar,

Windows Server 8 kitabı ve ya makaleler toplusu varmı?

Portal üzerindekileri okuyorum, benim sormak istediğim bunlardan başkası varmı? 

Önceden her kese teşekkür ederim! 

Gönderildi : 07/03/2012 10:39

(@mustafakilic)
Gönderiler: 773
Prominent Member

Merhaba,

Burada soruyu fark edemedim ama yayınlanan makaleleri toplayarak kendiniz bir kitap haline getirebilirsiniz. Bu şekilde döküman  hazırlayan üyelerimiz var.

Gönderildi : 07/03/2012 11:42

(@farhadkarimov)
Noble Member
Konu başlatıcı

Mustafa bey, cevabınıza göre teşekkür ederim!

ALLAHIN İzni İle Makaleleri okuyorum.:)

Sağolsunlar değerli hocalarım çok güzel yazmışlar, ellerine sağlık.

Eğer, Microsoft`un yayınladığı kitabda olursa seve-seve okumak isterdim.

Server 8`in bazı özelliklerine baktım, çok hoşuma gitdi. 

Gönderildi : 07/03/2012 12:06

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Ferhad günaydın,
Kitap için daha çok erken.Mesut hocam ve Hakan hocam webcast ve makale olsun bir çok önemli yenilikleri paylaştırlar. Geçenlerde Amarika'ya MVP toplantısına gittiler.Zaten beta versiyonda çıktı bu aralar yenilikler anlatılmaya webcastlar yapılmaya devam edecek. Kitap için çok erken.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/03/2012 12:08

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

(@mustafakilic)
Gönderiler: 773
Prominent Member

Portalımızı yakından takip etmeniz ve bu şekildeki talepler gerçekten güzel şeyler.

Teşekkürler.

Gönderildi : 07/03/2012 12:15

(@farhadkarimov)
Noble Member
Konu başlatıcı

Rıza hocam, makaleleri sabahdan okumaya başlamışım bile.:)

Her zaman ki, gibi hepsi çok güzel yazılmış.Düşündüm belki, kitab olur, ondan dolayı sordum. 

Uğur hocam, çok teşekkür ederim!

Bu linkler çok işime yarayacak, İnşAllah.

Mustafa bey, tabii ki, yakından izliyorum, ALLAHIN İzni İle.

Burada ki, hocalarımız bana çok yardımçı oldu.ALLAH Hepsinden Razı Olsun, İnşAllah!

Her defe işde ve ya evde internete girerken mutlaka Çözümparkada giriyorum.

Ümumiyyetle, Çözümpark portalının çok güzel ortamı var.Samimiyyet, yardımçılık çok güzel.

Bir daha her kese teşekkür ederim! 🙂

Saygılarımla, 

Gönderildi : 07/03/2012 12:28

Paylaş: