Forum

TrainSignal setleri...

Bildirimler
Hepsini Temizle

TrainSignal setleri ve alternatifleri

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
666 Görüntüleme
(@aydinyavas)
Gönderiler: 120
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

En sonunda MCITP Enterprise Administrator ve Enterprise Messaging Administrator olma hedefini belirledim ve eğitim araştırmalarına başladım. Amacım sadece sertifika almak değil aynı zamanda da konuları öğrenip belki birazda derinliklerine inmek. gördüğüm kadarıyla eğitim kurumlarının müfredatları aynı olmasına karşın aslında herşey eğitimcinin becerisine endekslenmiş durumda. tavsiyelerde hep bu yönde. Bende hem daha ekonomik olması, hemde zaman mekan bağımsız olması açısından self-study setlere bakıyorum. TrainSignal'in setleri bana oldukça tatmin edici gibi göründü ama sonuçta kendi web sitelerinden baktığım reklamlardı bunlar.

acaba TrainSignal'den veya buna alternatif setlerden yararlanan ve tavsiye edecek arkadaşlar var mıdır?

teşekkürler, selamlar.

Gönderildi : 21/06/2011 01:51

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Ben şahsi olarak train signal eğitim setlerini tavsiye ederim ingilizce seviyeniz ne kadar olduğu konusunda bir bilgim yok fakat görseller çok destekleyici oluyor.

Ben 2008 R2 yi train signal ile pekiştirmiştim tabiki MCITP eğitimi de aldım es geçmemek gerekli

Kolay gelsin.

Gönderildi : 21/06/2011 03:50

(@aydinyavas)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Yanıt için teşekkürler. İngilizce konusunda problemim yok çok şükür. 

Peki bu setleri Türkiye'de nereden bulabiliriz, bilginiz var mı? Microsoft'un kendi setlerinin daha çok kitap bazlı olduğunu görüyorum acaba video olarakta yayınlanan kitleri var mıdır?

selamlar, saygılar.

Gönderildi : 21/06/2011 12:19

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar

Bence www.trainsignal.com adresinden mail atın geri dönüş muhakkak olacaktır.Ben eğitim aldığım sırada birinden ödünç almıştım.

Microsoft'un setleri kitap bazlıdır ancak görsel videoları MOC lerin sonundaki cd lerin içinde kısa kısa gösteriliyor diye biliyorum.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 21/06/2011 15:24

(@aydinyavas)
Estimable Member
Konu başlatıcı

teşekkürler.

Gönderildi : 21/06/2011 16:15

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

CBT Nuggets firmasını da inceleyebilirsiniz. Eğitimleri interaktiftir ve Online olarak satın alabilirsiniz.

http://www.cbtnuggets.com/certification

Gönderildi : 01/07/2011 19:49

(@aydinyavas)
Estimable Member
Konu başlatıcı

CBT Nuggets firmasını da inceleyebilirsiniz. Eğitimleri interaktiftir ve Online olarak satın alabilirsiniz.

http://www.cbtnuggets.com/certification

teşekkür ederim. inceliyorum 

Gönderildi : 04/07/2011 01:22

(@ibrahimyaman)
Gönderiler: 107
Estimable Member

CBT Nuggets firmasının eğitimlerine bakmıştım bence güzel trainsignal alternatif olabilir

Gönderildi : 21/08/2011 21:58

Paylaş: