Forum

Unix eğitimi almak ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Unix eğitimi almak istiyorum

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
372 Görüntüleme
(@muratusen)
Gönderiler: 248
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Temel Unix bilgim var, amacım eksiklerimi gidermek ve mutlaka kısa sürede sertifika sahibi olmak.

Önerilerinizi alabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar 

Gönderildi : 27/05/2010 21:35

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

bu konuda üniversitelerin eğitim merkezlerini araştırın derim. 

istanbul üniversitesinin sürekli eğitim merkezlerinde yada kampüslerinde zaman zaman eitimler açılıyor.

kolay gelsin

Gönderildi : 29/05/2010 13:22

(@muratusen)
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhabalar

bu konuda üniversitelerin eğitim merkezlerini araştırın derim. 

istanbul üniversitesinin sürekli eğitim merkezlerinde yada kampüslerinde zaman zaman eitimler açılıyor.

kolay gelsin

yanıt için teşekkür ederim. Yalnız aramaya çalıştım ama pek birşey bulamadım Google'da.. biraz anlatabilir misiniz, nasıl gidebilirim, o okulun öğrencisi olmam şart mı, ücretleri ne kadardır, internet siteleri vs. var mı?

Saygılar 

Gönderildi : 30/05/2010 03:15

(@UfukKarabulut)
Gönderiler: 182
Reputable Member

Benimde uzun zaman araştırma yaptıgım bir konuydu bu konu.Linux/Unix konusu.İstanbul teknik üniversitesinin düzenlemiş oldugu bir eğitim bulunmakta 2 kurdan oluşan ama 2 haftalık bir zaman diliminde bitiriliyor bu eğitim.Kamp programı gibi oldugu için eğitim çok verimli olmuyor benim düşüncemce kendim katıldım bu eğitime.Alternatif olarak geniş bir zamana yayılmış bir eğitimi seçerseniz faydanıza olur diye düşünüyorum akiza ve bt egitim'de bu tarz eğitim var bildigim kadarı ile umarım yardımcı olabilmişimdir şimdiden hayırlı olsun eğitiminiz.

Gönderildi : 31/05/2010 16:50

(@UfukKarabulut)
Gönderiler: 182
Reputable Member

İstanbul üniversitesi için ögrenci olmanıza gerek yok eğer gitmek isterseniz itü linux diye googleda aratırrsanız sayfadan gerekli detayları ögrenebilirsiniz.

Gönderildi : 31/05/2010 17:01

(@muratusen)
Reputable Member
Konu başlatıcı

İstanbul üniversitesi için ögrenci olmanıza gerek yok eğer gitmek isterseniz itü linux diye googleda aratırrsanız sayfadan gerekli detayları ögrenebilirsiniz.

Merhaba,

İş durumundan dolayı 1. ve 2. kuru hafta sonunu seçtim. 1 kur 5 hafta sürüyor.

Fazlası ile yardımcı oldunuz, çok teşekkür ederim Ufuk Bey.

Saygılar..

Gönderildi : 10/09/2010 15:42

Paylaş: