Forum

Yazılım ve VeriTaba...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yazılım ve VeriTabanı Uzmanlığı

13 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
419 Görüntüleme
(@selcukucar)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Herkese slm;

Beşiktas veya Kadıköy yakasında onerebılcegınız kurs var mı? Yani Özellikle Su hocaya git su kurum ıyı eğitim veriyo diyebilcek olanlar özelden veya burdan yazanlar olursa  bu hafta ıcı gıdıp gorusmek ıstıyorum

Gönderildi : 11/10/2009 14:42

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Bilgeadam'dan şaşma derim iyi çalışmalar.

Gönderildi : 12/10/2009 12:09

(@ugurpek)
Gönderiler: 272
Reputable Member

bana göre mühim olan direk bilge adamdan ziyade öneriler sunmak yoksa  dışardan hiç bu işi bilmeyen birini çevirip sorsan o bile reklamlara kapılıp bilge adam der diye düşünüyorum

ben kendi adıma konuşmam gerekirse iyi bir araştırma yanlısıyım

ve ayrıca bana göre bilge adam standart bi egitim verir ve standart üstü bi rakam alır:)::)

Gönderildi : 12/10/2009 19:19

(@Anonim)

bana göre mühim olan direk bilge adamdan ziyade öneriler sunmak yoksa  dışardan hiç bu işi bilmeyen birini çevirip sorsan o bile reklamlara kapılıp bilge adam der diye düşünüyorum

ben kendi adıma konuşmam gerekirse iyi bir araştırma yanlısıyım

ve ayrıca bana göre bilge adam standart bi egitim verir ve standart üstü bi rakam alır:)::)

Ben eğitimi oradan aldığım için zamanındada almadan önce baya bi araştırdığım bir yerdi bu sebeple direk ordan şaşma dedim 🙂

Gönderildi : 16/10/2009 13:04

(@ugurpek)
Reputable Member

vitamin nickli arkadaşım aldığın kurstan sonraki yaptıklarını öğrendiklerini vs bilgilerini paylaşabilirmisin bizim içinde tecrübe olması açısından  örnek teşkile der

syg

Gönderildi : 16/10/2009 18:52

(@Anonim)

vitamin nickli arkadaşım aldığın kurstan sonraki yaptıklarını öğrendiklerini vs bilgilerini paylaşabilirmisin bizim içinde tecrübe olması açısından  örnek teşkile der

syg

ben sistem eğitimi aldım ama benle beraber yazılım tarafında arkadaşlarımda vardı herkes gayet memnundu derslerde buhar oluyorlardı o kadar yogun içerikli geçiyordu.

ben eğitim bitti 2006da iş bulamadım öle hemen kimi deneyim yok dedi kimiaskerliğini yapmamışsın kimisi ünv mezunu değilsin kimisi bize yanında networkte bilen lazım dediler vs vs yılmamak gerekiyor sonunda bi yerlerden başladık sektöre şimdi iyi gidiyo 

bilgeadam eğitimin yanında kadro olarakta iyidir müdürüne kadar gelirler ben eğitimi bitirdim 4-5ay sonra beni aradılar naptınız iş konusunda yardıma ıhtıyacınız var mı durumunuz nedir diye duygulanmıştım 🙂

Gönderildi : 19/10/2009 14:35

(@ugurpek)
Reputable Member

paylaşımlar için teşekkürler:)

Gönderildi : 19/10/2009 16:45

(@Anonim)

Herkese slm;

Beşiktas veya Kadıköy yakasında onerebılcegınız kurs var mı? Yani Özellikle Su hocaya git su kurum ıyı eğitim veriyo diyebilcek olanlar özelden veya burdan yazanlar olursa  bu hafta ıcı gıdıp gorusmek ıstıyorum

Merhaba,

Herhangi bir eğitim kurumunda karar vermeden önce 1-2 saatliğine derslerine katılıp fikir edinebilirsin.Çünkü istediğin eğitmenden eğitim almak gibi bir durum zor.Örneğin,ya istediğin hoca'nın utilizasyonu doludur atıyorum 3 ay beklemek zorunda kalırsın.Ya da açılacak olan sınıf seansı sana uymaz,vs....

Tabiki de gidip ucuz diye paranı ve zamanını harcama.Kafana göre en mantıklı olanını seç.

Gönderildi : 21/10/2009 17:22

(@selcukucar)
Active Member
Konu başlatıcı

herkez sağolsun netron'a yazıldım işallah benim iiçin hayırlı olur.

Gönderildi : 30/10/2009 22:35

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Hafta içi / Hafta sonu ?
Kaç saat ?
Ve ne kadar ?

Bu bilgileri verebilirsen sevinirim.

Gönderildi : 31/10/2009 22:46

(@ugurpek)
Reputable Member

öğrenmek isteriz gerçekten

syg

Gönderildi : 31/10/2009 23:39

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

selçuk bende netron kadıköydeyim. ordaysan görüşebiliriz.

Gönderildi : 01/11/2009 00:10

(@selcukucar)
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaslar hafta ıcı aksam 500saatlık kurs 4 mılyara yazıldım

Gönderildi : 07/11/2009 21:26

Paylaş: