Forum

En iyi egitimi nerd...

Bildirimler
Hepsini Temizle

En iyi egitimi nerde alabilirim

9 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
542 Görüntüleme
(@TarikZurnacioglu)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba İstanbul Büyükçekemecede oturuyorum

yaklaşık 4 senedir faal olarak bu sektorde çalışmaktayım sistem network ve birazda programlama dilleri üzerinde bilgilere sahibim

artık bu iş içi ii bir egitim almak istiyorum ikamet ettiğim yere yakın hangi kurslar ve hangi sertifika egitimlerini tavsiye edersiniz

Gönderildi : 12/09/2009 16:29

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Sektörde aktif olarak çalışan ve bu eğitimi almayan kişiler zamanla ne kadar gelişselerde ihtiyaç duyuyorlar şahsen benim durumumda sizin gibi belli bir seviyeye ulaşınca eksiklik hissediliyor.Ben seçimimi bilişim eğitimden yana kullandım hayırlısıyla başlıycam bilgeadam olması şart değil

Sistem ve network üzerinde bilgi sahibiyseniz bence bildiğiniz yolda ilerlemelisiniz bu da mcse eğitimi ile başlıyor.

kolay gelsin.

Gönderildi : 12/09/2009 16:55

(@TarikZurnacioglu)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Dogan bey ilginiz ve tavsiyeleriniz için teşekür ederim

yazınızdan yeni kursa yeni başladıgınızı düşündüm acaba güncel fiyatlar hakkında bilginiz varmı ??

Gönderildi : 12/09/2009 20:20

(@MertAkar)
Gönderiler: 4
Active Member

ben mcse eğitimi ve sertifikalarını aldım.eğitim için netronu tercih etmiştim.gayet memnun kaldım.aslında yer önemli değil iyi bir eğitmene denk gelmen çok önemli.

Gönderildi : 05/11/2009 13:51

(@MuammerKOSEOGLU)
Gönderiler: 196
Reputable Member

Bende Bilge Adam BTA ya başladım yaklaşık 2 hafta önce. Eğitmenimiz Ümit Ali ORMAN. ve bence mükemmel üzeri anlatıyor. Şansıma çok iyi bir eğitmene sahibim. Kurumdan ziyade eğitmen önemlidir.

Gönderildi : 06/11/2009 12:25

(@omeralbayrak)
Gönderiler: 203
Estimable Member

bence öncelikle kendinizi ne olarak görmek istiyorsunuz onu planlamalısınız.ondan sonra eğitim ve sertifikasyon gelir. Eğer microsoft ürünleri konusunda kendinizi yetiştirmek istiyorsanız o yönde ilerlemelisiniz.Eğer OpenSource dünyaya yelken açmak istiyorsanız bu tip eğitimlere odaklanmalısınız.ama hepsinden olsun diyorsanız bence çok parçalı bir yap-boz gibi olur dağılırsınız.kendinize odaklanacağınız bir alan seçin öncelikle. daha sonra zaten bu tip eğitimleri veren belli başlı köklü kuruluşlar mevcut. kurumdan daha ziyade eğitmenin önemli olduğunu unutmayın. çünkü teorik bilgiden ziyade tecrübe ve pratik hem iş hayatınız da hem eğitim sürecinizde size çok faydası olacaktır.

Gönderildi : 06/11/2009 13:57

(@alperozdemir)
Gönderiler: 703
Prominent Member

Ümit hoca iyidir 🙂 . Ms eğitimlerinde Bilge adam cisco eğitimlerinde BT eğitim i düşünebilirsiniz .

Gönderildi : 06/11/2009 14:17

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

Bülent Gür diye bir üstad vardır ki kendisi benimde hocamdır, size tavsiye edebileceğim tek isim odur. Kendisi çok çok iyidir.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/11/2009 14:26

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Eğitim merkezinden çok eğitmen önemli faktördür.Deneyimi ve tecrübesi, size bilgilerini aktarabilmesi önemli.Bu şekilde olan değerli hocalarımız var. Bülent Gür hocamız gayet iyi ve anlatımı güzeldir.Kendisinden çok şey öğrendim.

Keyifli çalışmalar. 

Gönderildi : 06/11/2009 15:03

Paylaş: