Forum

Mcitp Eğitimi

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mcitp Eğitimi

19 Yazılar
11 Üyeler
0 Likes
379 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

mcitp olmak istiyorum fakat maddi durumum iyi değil. 3 senelik teknik servis deneyimim var. evde çalışıp sınavlara girmek istiyorum. hangi kaynaklardan (kitap, eğitim setleri, vb.) sağlam bir şekilde sınavlara hazırlanabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderildi : 20/06/2009 06:04

(@EmrahGUNDAY)
Gönderiler: 188
Estimable Member

Merhaba

Sana şunları söyleyebilirim eğer tabanın varsa evde sıkı bir çalışma ve devamlı lab yaparak bu işi başarabilirsin.Senin için en güzel kaynaklardan biride buradaki makaleler,webcastler ve forum bölümündeki soru cevap platformları olacaktır.yok eğer sistem tarafında bugüne kadar hiç ilgin olmadıysa o zaman  evde zor olur  muhakkak pro destek alaman gerekir.Kitap eğitim seti vs.. burdan reklam olmasın özelden yazarım size.iyi çalışmalar.

Gönderildi : 20/06/2009 11:18

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

www.microsoftelearning.com

yukarıdaki sayfadan bazı konuları öğrenebilirsiniz. bazı konular ücretlidir ancak bazen ücretsiz konular yayınlanıyor.

yeni çıkan ürünler hakkında detaylı ücretsiz eğitimler sunuluyor.

ancak benim tavsiyem, bir eğitmenden bu eğitimi almanızdır. maddi durum iyi değil demişsiniz bu durumu kurumla konuşabilirsiniz.

ben de eğitimler veriyorum ve MCITP eğitimlerim önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak. size yardımcı olabilirim fiyat konusunda. öyle yüksek fiyatlar değilde daha makul fiyatlara bu eğitimi almanızı sağlayabilirim. indirim yapabilirim. kiminin parası kiminin duası demiş büyüklerimiz. ben buna çok inanırım ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum arkadaşlara.

ancak ben eğitimlerimi Bursa'da Bursa'nın ilk ve tek yetkili eğitim merkezi olan Akademinet Bilişim Akademisi'nde veriyorum.

benimle irtibata geçerseniz size farklı kurumlar da önerebilirim. mail adresim : @cozumpark.com">mumin.cicek@cozumpark.com

başarılar dilerim...

Gönderildi : 20/06/2009 12:07

(@Anonim)

mcitp olmak istiyorum fakat maddi durumum iyi değil. 3 senelik teknik servis deneyimim var. evde çalışıp sınavlara girmek istiyorum. hangi kaynaklardan (kitap, eğitim setleri, vb.) sağlam bir şekilde sınavlara hazırlanabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Hangi ildesiniz?

Gönderildi : 20/06/2009 12:24

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1644
Üye

İstanbulda iseniz sizi çok kaliteli bir hoca tavsiye edebilirim.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/06/2009 14:42

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Mustafa selam,

Aynı kanıdayız sanırım.[:)]

Gönderildi : 20/06/2009 15:53

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Peki isim ?

Gönderildi : 20/06/2009 15:56

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1644
Üye

selam ugur hoca,

Evet aynı kanıdayız, bildiğimiz en iyi eğitmen yönlendirebiliriz, inş istanbuldadır arkadaş...

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/06/2009 16:14

(@Anonim)
Konu başlatıcı

ben baki manisadayım. sistem tabanım var. ama piyasadaki eğitim materyellerine güvenemiyorum. tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Gönderildi : 20/06/2009 18:23

(@volkankaraca)
Gönderiler: 20
Eminent Member

bahsettiğiniz hoca hangi eğitim kurumunda çalışıyor acaba özelden de yazabilirsiniz?

Gönderildi : 21/06/2009 05:27

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Merhaba,

Eğitim kurumundan çok, eğitmen önemlidir.Eğitmeni iyi araştırmanız gerekmektedir.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 21/06/2009 11:45

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Birde ismi söyleseniz süper olacak Uğur Hocam 🙂

Gönderildi : 22/06/2009 12:21

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Doğan merhaba,

PM geçtim.

Gönderildi : 22/06/2009 12:31

(@BurakCinar)
Gönderiler: 35
Eminent Member

Merhaba Herkese,

Tavsiye edilen isim ve kursun bilgisini bende pm olarak alabilir miyim ?

teşekkürler. 

Gönderildi : 22/06/2009 19:01

(@EmrahGUNDAY)
Gönderiler: 188
Estimable Member

Eğitmenin ne kadar bildiği tabiki çok önemli ama artık eğitim kurumlarında ne kadar bildiği değil öğretmeye ne kadar istekli ve çaba gösteriyor olması daha ön plana çıkıyor diye düşünüyorum.Çok sağlam olupta bu paraya anlatılırmı diyerek derse giren eğitmen ne kadar işin üzerine düşecek bunuda önemsemek lazım.

Gönderildi : 22/06/2009 20:12

(@Anonim)
Konu başlatıcı

arkadaşlar mcitp eğitimine evde başlıyorum. istanbuldaki bir arkadaşın tanıdığında özel eğitim merkezinin yayınladığı kitaplardan varmış, o kitaplardan gönderecek. kitaplar: sistem ve ağ temelleri, xp, vista, win 2003, win 2008, isa 2006, exchange 2007, hp proliant ve ciscodan oluşuyor. bu eğitimleri alacağım ama bir işyerine staj yada iş başvurusu yaptığımda bu eğitimleri nerede aldığım önemli mi? çünkü 3-4 ay sonra staj için bazı kurumlara staj başvurusu yapacağım. evde çalışmam benim alehime yorumlanır mı?

Gönderildi : 29/06/2009 23:58

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Bence başlangıç için bir eğitim kurumuna gitmeniz daha iyi olacaktır. İş yerleri için söylemiyorum sizin gelişiminiz adına daha hayırlı olacaktır emin olun.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 30/06/2009 00:07

(@Anonim)
Konu başlatıcı

eğitimi kurumundan almak daha iyide kurs fiyatları belli, bide üstüne işsizlik gelince işin içinden çıkılmıyor. teşekkürler...

Gönderildi : 30/06/2009 01:37

(@BasriOzer)
Gönderiler: 27
Eminent Member

arkadaslar bende MCITP egitimi almak istiyorum pro destekli...Corlu ikamet ediyorum.. Onerebileceginiz Kurs veys kisi varsa sevinirim... istanbulada gidip gelinebilir... tesekkurler..

Gönderildi : 11/03/2012 17:34

Paylaş: