Forum

PC Konfigürasyon Ön...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] PC Konfigürasyon Önerisi

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
711 Görüntüleme
(@zekisert)
Gönderiler: 81
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Firmamızda çalışan bir mühendis arkadaşımız için size tablosunu sunduğum bir konfigürasyon bulunmakta, bu konuda yönlendirme ve önerilerinize ihtiyacımız vardır.

WhatsApp Image 2019 11 30 at 10.46.09

Gönderildi : 30/11/2019 11:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Bunu satın alım yapacağınız bilgisayarcılar bizden çok daha iyi yapar çünkü en güncel toplama pc bilgileri onlarda olur veya donanımhaber gibi platformlar daha uygun burası malum genelde kurumsal sorunlara uygun profillere sahip

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/11/2019 23:17

(@zekisert)
Gönderiler: 81
Estimable Member
Konu başlatıcı

Tamamdır Hakan bey

Gönderildi : 01/12/2019 00:21

(@erkadamferit)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Gönderen: @zekisert

Merhabalar;

Firmamızda çalışan bir mühendis arkadaşımız için size tablosunu sunduğum bir konfigürasyon bulunmakta, bu konuda yönlendirme ve önerilerinize ihtiyacımız vardır.

WhatsApp Image 2019 11 30 at 10.46.09

hocam selam

mühendis arkadaş CAD / CAM işleri yapacaksa endüstriyel bir uygulama ile çalışacak ise

gaming ekran kartı olmaz,

AMD tarafında rodeon Pro serisi Nvida tarafında Quadro serisi ekran kartı almanız gerekli

işlemciyede intel ailesi tercih ederseniz başınız ağrımaz.

Gönderildi : 04/12/2019 09:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Benim tek önerim adam gibi marka ürün almanız. Marka ürünlerde bu ürünler pro seriye giriyor. 3 yıl yerinde servis ve değişim imkanı veriyor.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/12/2019 13:43

Paylaş: