Forum

yabancı diski i...

Bildirimler
Hepsini Temizle

yabancı diski içeri alma sorunu

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
3,833 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

selam

bilgisayara sonradan ilave etmek istediğim diski yabancı disk olarak görüyor yabancı diskleri içeri al dediğim zaman hata iletisi alıyorum

diskteki verilerime ulaşamıyorum.ne yapabilrm

xp pro

40gb ID disk

usb arayuzle çalışan disk kutusu ilede denedim aynı, içerdeki verilerimi nasıl alabilrm.teşekkür ederim.

Gönderildi : 10/02/2009 03:04

(@f.aslankaya)
Gönderiler: 2
New Member

Sadece amacınız Bİlgileri hdd üzerinden almak ise pilitos yada erd tarzında 3 party bir program yardımı ile alabilirsiniz bu arada hdd kesin çalıştığına emin olun  bir sorun yoksa diskte  programlar windowstan bagımsız çalıştığı sorun çıkacagını düşünmüyorum

Gönderildi : 10/02/2009 03:40

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Merhaba

Hdd'nin power kablosunu ve data kablosunu bir kontrol edermisiniz ? Ondan kaynaklı bir sorun olabiliyor disk sağlam olduğu halde hata olarak algılıyor olabilir.

Olay görüntüleyiciden Sistem log'larına bakınız teknik bir hata kodu üretmişmi ?

Hdd'yi Vista ultimate olan bir bilgisayara bağlarsan datalara ulaşırsın çünki dinamik disk yapısını destekliyor..

Kolay Gelsin 

Gönderildi : 10/02/2009 05:01

(@Anonim)
Konu başlatıcı

merhaba disk data diski idi yani içerisnde işletim sistemi yok.içerisnde tek partiton ve arşivlerim var.

diski 5 ayrı pcde denedim aynı.

vista da denemedim.o görürse iyi olacak teşekkür ederim

Gönderildi : 10/02/2009 19:24

(@Anonim)
Konu başlatıcı

R-studio data recovery programı diski normal temel olarak gördü verileri aldım teşekkür ederim.

Gönderildi : 10/02/2009 19:44

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Geri bildirim için teşekkürler ..Kolay Gelsin

Gönderildi : 11/02/2009 13:58

Paylaş: