Forum

silinmiş dosya

Bildirimler
Hepsini Temizle

silinmiş dosya

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
426 Görüntüleme
(@GokayAtatekin)
Gönderiler: 100
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba,

anakartım yandı, uygun bir anakart aldım ama anakart mı sorun bende mi derken tüm diski part larını kaybettim:( anakart arızalıymış bu arada bende sorun yok)

içinde bilgilerim gitti diski tekardan aynı boyutlara bölerek kurdum üzerinde get data back çalıştırdım dosyaları gördüm fakat resim dosyaların içi boş bunları düzeltmenin bir yolu varmdır?

Gönderildi : 16/12/2008 12:31

(@serkandursun)
Gönderiler: 177
Reputable Member

Selam O resim dosyaalrı ve bazı dataların için yapabilecegin birşey malesef yok disk uçtugunda hiç birşey yapmamış olsa idiniz kurtarabilirdiniz.

Photo Recovery Genius 1.3.0 ancak bu program biraz birşeyler yapabilir belki ama resimleriniz ya yarım yada diger resimler ile birleşmiş yani

parcalanmış olarak belki geri gelebilir. Denemenizde fayda var

Gönderildi : 16/12/2008 13:55

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Merhaba

Öncelikle konu açmadan önce forum kurallarına bir göz atınız lütfen !

PC'nin Anakart 'ının yandığını belirtmişsiniz.Ve sonrasında uyumlu bir anakart almışsınız yalnız disk üzerindeki bölümlemeleri bulamadığınızı söylüyorsunuz.

1-)Anakart'ınız arıza sebebiyle bileşenlerin dışında kaldıysa farklı chipset'li bir anakart kullandığınız için sorun yaşamış olmalısınız
2-)Birebir aynı anakart  veya chipseti uyumlu bir model kullanmış olsanız sorun detaya düşmeden çözülürdü.
3-)Yaptığınız disk biçimleme işlevi sonrasında dataları kaybetmişsiniz.
4-)Verikurtarma ile ilgili değerli arkadaşlarımızın cevaplamış olduğu bir konu bulunmakta incelerseniz sevinirim

http://www.cozumpark.com/forums/thread/5390.aspx  

İyi Günler Dileriz

Gönderildi : 16/12/2008 16:11

Paylaş: