Forum

Intel advanced-n 62...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Intel advanced-n 6235 - Wifi sorunu

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
824 Görüntüleme
(@AkinOzcan)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Bilgisayarımda en fazla 1 metreye kadar verim alabiliyorum şuanda oturduğum yerden telefonum bile 5 - 6 tane wifi ağı buluyor ama bilgisayar sadece 1 metre uzağımda olan kendi wifi ağımı buluyor. Diğer odaya gittiğimde wifi ile iletişim kesiliyor. Bir kere format atıldı ondan sonra bu şekilde olmaya başladı yüklemediğim denemediğim driver kalmadı.

Gerçekten hiç bir yerde çözüm bulamadım sorunuma yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ürünüm: Samsung np550p5c-s04tr

Gönderildi : 14/12/2015 00:14

(@MertKarslioglu)
Gönderiler: 11
Active Member

Merhaba,

Bilgisayarın kasasını açarak Wi-Fi kartının kablolarını kontrol edebilirsiniz. Wi-Fi ile ilgili tüm yeni/eski driverları kaldırıp, aygıt yöneticisinden de kaldırarak tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. 

Gönderildi : 14/12/2015 19:16

(@m-oguzhanozkurt)
Gönderiler: 1323
Noble Member

Merhaba,

Üreticinizin önerdiği driver (sürücü) ı yüklediğinizden emin misiniz?

Gönderildi : 15/12/2015 02:15

(@AkinOzcan)
Active Member
Konu başlatıcı

Samsung update diye bir program var onunla denedim ayrıca intelin kendi sitesine girip en güncel driverları kurmayı denedim bilgisayarın içini açtım kablolarla dahi oynadım yine sorun aynı ama bir şey fark ettim. Driverları kurarken kurulum aşaması %50e geldiğinde daha önce bulmadığı wifi ağlarını buluyor kurulum tamamlandığında yine eskisi gibi sadece 1 tane ağ buluyor oda 1 metre uzaklıkta olan kendi ağim hala sorunun ne olduğunu çözemedim.

Gönderildi : 15/12/2015 05:25

(@AkinOzcan)
Active Member
Konu başlatıcı

Güncel

Sorunuma hala çözüm aramaktayım.

Gönderildi : 15/12/2015 15:45

(@UmitKaftan)
Gönderiler: 8
Active Member

Merhaba; Laptop herhangi bir problem veya temizlik amaçlı söküldü mü acaba sorununuz muhtemelen ekranın arkasında ki antenlere giden kablonuz çıkmış veya hasar görmüş gibi duruyor.

Gönderildi : 16/12/2015 15:32

Paylaş: