Forum

IP telefon tavsiye ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

IP telefon tavsiye ve önerilerinize ihtiyacım var

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
1,156 Görüntüleme
(@canersenel)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Yeni lokasyonumuzda masalarımızın kullanılabilir alanı az olduğu için yealink gibi büyük ip telefonlar yerine dect telefon almayı düşünüyorum

Gigasetin A510 modelini fiyat olarak uygun görüyorum

http://www.hepsiburada.com/gigaset-dect-telefon-a510-ip-p-TELDECTSIA510IP?wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CNyEr6T618gCFUPnwgoduXQEOQ

Sormak istediğim 400 metrekare bir alanda bu telefondan 40 adet bulunsa sinyal alıp vermede bir problem yaşarmı?

Başarılı bir model mi ?

Daha önce çalıştığım yerde ip telefon kullanmak istememiştik çünkü bir denediğimiz modelde (marka modelini hatırlamıyorum) belli bir süre sonra santral ile bağlantısı kesiliyordu telefonun, ben burada bu telefonları telesis hybrid santrale bağlayacağım bir problem yaşarmıyım?

Aynı fiyat skalasında farklı model önerileriniz var mı ? 

Gönderildi : 23/10/2015 12:29

(@canersenel)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Tekrardan merhaba,

Kimse yardımcı olmadı ama ben deneyimimi yinede paylaşıyım muhtemelen görüp yanlış yönlendirme yapmamak için emin olmayanlar yazmadı.

Yeni yerimize taşındık Gigaset C530 IP modelini tercih ettim hem dect bir model hemde diğerlerine göre daha ucuz.

190TL+KDV fiyata aldım ben gayet ucuz ve güzel bir telefon çekim mesafesi iyi baz istasyonu ile şarj istasyonu aynı olmadığı için 2 prizi işgal ediyor.

ve baz istasyonunu masaya koyduğunuzda yer kaplıyor bunu tavana veya masa altında bir bölgeye yerleştirmenizde fayda var

aynı zamanda 1 baz istasyonuna 6 adet dahili tanımlanıp 6 telefon ile kullanılabiliyor.

Güzel ürün tavsiye ederim 1 haftadır kullanıyoruz bir problem yaşamadık henüz.

Gönderildi : 26/11/2015 18:56

Paylaş: