Forum

Soğutucu Pad + Usb ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Soğutucu Pad + Usb Portu = Bozulan wifi ?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@ahmetismailyildiz)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

2 gün önce laptop soğutucu pad aldım. gün içinde kullanırken laptobumun wifi'yı durduk yere hiç bir ağ bulunamadı yazıyor ve wifi simgesinde kırmızı çarpı işareti oluşuyor kullanılamaz yazıyor. sürekli bilgisayara reset atıyorum bilgisayara hep aynı sorun 2-3 dk sonra kesiliyor wifi bidaha gelmiyor akşama kadar zor anladım bunun soğutucu pad ile alakası olduğunu(aldığım soğutucu pad aliminyum belki ondandır diye) ertesi gün değiştirdim plastik başta bi pad aldım.

aynı sorun bunda da var zaten çok nadiren geliyor wifi, format attım pc'ye 1-2 saat hiç sıkıntı çıkmadı soğutucu padi takana kadar. reset attım pcye padi bilgisayarın altından çıkardım sonuç gene aynı başka usblere taktım gene aynı 10-20 sn içinde wifi kesiliyor.

usb girişlerinde hiç sıkıntı yok faremi flash belleğimi de taktığımda bi sıkıntı olmuyor. Tahmimce soğucunun aldığı elektriği düzensiz alması bi şekilde wifi'yı etkiliyor 

Yardımlarınızı beliyorum umarım konuyu doğru yerde açmışımdır 

Gönderildi : 29/06/2015 14:04

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Belki düşündüğünüz gibi olmayabilir. Cihaza bir bios firmware update geçerseniz faydası olabilir ?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/06/2015 22:29

Paylaş: