Forum

USB Yazma Hatası Hk

Bildirimler
Hepsini Temizle

USB Yazma Hatası Hk

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
396 Görüntüleme
(@emreakdag)
Gönderiler: 234
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Şirketimize ait usb flash belleğimizde dosya aktarımı yaparken yazma hatası alıyoruz. USB belleği ne biçimlendirebiliyorum ne de farklı programlar tarafından format & biçim atabiliyorum. Hiçbir şekilde içindeki bilgileri silemiyorum. İnternet üzerinden paylaşılan bütün programları teker teker denedim. Wipe programı denedim oda çözüm üretmedi. Bu konuda fikri, tecrübesi olan varsa eğer bilgilerini benimle paylaşabilir mi ?

İyi Forumlar.

Gönderildi : 01/04/2015 20:32

(@UgurONDUC)
Gönderiler: 89
Estimable Member

İşletim sistemi cd'sinden boot edip oradan bölümleri silmeyi ve formatlamayı denediniz mi?

Gönderildi : 02/04/2015 13:20

(@emreakdag)
Reputable Member
Konu başlatıcı

İşletim sistemi cd'sinden boot edip oradan bölümleri silmeyi ve formatlamayı denediniz mi?

Denedim. Usb diski görüntülemiyor. 

Gönderildi : 02/04/2015 13:41

(@UgurONDUC)
Gönderiler: 89
Estimable Member

Regedit'ten yazım kaydı kapatılmış olabilir mi veya kullandığınız virüs programından da yazıma karşı kapalı olabilir.

Gönderildi : 02/04/2015 14:49

(@emreakdag)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Onlarıda denedim hala biçimlendiremiyorum. Biçimlendir dediğim zaman uzun bir süre bekliyor 1 sa kadar uzayabiliyor süre sonra biçimlendirilemedi diye hata penceresi alıyorum. Kayıt defterinden yazma değerini 0 yaptım yine olmadı. Flash diskte yazma çentiğide bulunmuyor. DOS üzerinden komut yazarak da yazma engelini kaldıramadım oda fayda etmedi. 

Gönderildi : 02/04/2015 15:22

Paylaş: