Forum

Cisco ip phone 303

Bildirimler
Hepsini Temizle

Cisco ip phone 303

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,217 Görüntüleme
(@zafergorgun)
Gönderiler: 114
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Cisco ip phone 303 model bir telefon arkadaşım hediye etti. milenicom dan aldığım sip bilgilerim elimde var cep ve bilgisayar üzerinden bağlanıp görüşme yapabiliyorum ama telefondan nasıl yapacağımı bilmiyorum. daha önceden kullanılmış bir telefon olduğu için fabrika ayarlarına çevirmek istediğim de şifre istiyor şifrede elimizde yok. cisco türkiyeyi aradım ama onlarda ingilizce destek veriyor. bilgisayara bağlayıp telefonun ip adresini giriyorum örn 192.168.1.14 bu şekilde telefonun içine de giremiyorum oysa bu ip adresi telefonun network kısmında yazan adres. konu hakkında bilgisi olan dostlardan yardım bekliyorum. teşekkürler. 

Gönderildi : 21/11/2014 20:23

(@ibrahimDOGAN)
Gönderiler: 261
Reputable Member

Merhaba,

Millenicom telefonu olduğu için millenicom ile görüşmelisin. İnternet üzerinden bulduğun resetleme yöntemleri çalışmayacaktır. Millenicom konu hakkında yardımcı olacak ve sorununu çözecektir.

Gönderildi : 26/11/2014 13:43

(@zafergorgun)
Gönderiler: 114
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba İbrahim bey,

millenicom ile görüştüğüme pişman oldum. Cep telefonum için yazılım sordum isim veremiyoruz diyorlar. peki satarken cepten bilgisayardan yada ip telefondan kullanabilirsiniz dediğimizde kıvırıyorlar. sözün özü şu bu telefonu atıp sıfır almam gerekiyor ip kullanmam için. ayrıca şuana kadar yüzlerce servisle görüştüm iş gereği CISCO kadar mükemmelini görmedim. yurt dışından birini bağladılar ingilizce bilmiyorum dedim tercuman bile ayarladılar 1 dk geçmeden Helal olsun 🙂 İşte destek buna denir. 🙂

Teşekkürler yinede cevabınız için. İyi aşkşamlar.. 

Gönderildi : 28/11/2014 01:46

(@mertgocmen)
Gönderiler: 3
Active Member

Selamlar Zafer Bey;

benimde aynı sizinki gibi bir sorunum var Cisco dan aldığınız destek ile çözebildiniz mi 

Gönderildi : 25/04/2015 23:22

Paylaş: